Párne roky sú vždy o niečo šťastnejšie, najmä v láske a vzťahoch. Čo čaká vaše znamenie?

Rok 2019 bol v oblasti lásky a vzťahoch skôr pasívny a opatrný. Rok 2020 sľubuje oveľa viac vášne a dobrodružstva. Párne číslo robí vzťahy intenzívnejšími a prinesie mnoho zmien pre všetky znamenia.

Baran

Ak máte partnera, váš vzťah sa postupne zmení na silnejší, lepší a vzrušujúcejší. Mali by ste počúvnuť praktickú radu dobrého priateľa a naučte sa partnerovi lepšie prejavovať svoje city. V druhom polroku sa vyrieši komunikačný problém, s ktorým ste si dlho nevedeli poradiť.

Ak ste single, nevyhýbajte sa pozvaniam do spoločnosti ani rodinným stretnutiam - nikdy neviete, kedy môžete stretnúť niekoho zaujímavého. Tento rok bude pre vás úspešný, ak sa spoľahnete na užitočné rady skúsenejších priateľov a rodinných príslušníkov. Ak si ich vezmete k srdcu, s veľkou pravdepodobnosťou sa vo vašom živote tento rok objaví veľká láska.

Kto nájde osudovú lásku?
Zdroj: Shutterstock

Býk

Vo vašom vzťahu bude vládnuť harmonická a pokojná nálada. Tento pokoj nasmeruje váš vzťah na celkom inú cestu, to znamená, že budete klásť oveľa väčší dôraz na intimitu a sexualitu. Ak vám doteraz chýbala romantika, tento rok sa vyberte na spoločnú dovolenku. Uvidíte, čo to s vaším vzťahom a citmi urobí.

Ak ste single, v roku 2020 budete vyrovnaní sami so sebou aj so svojou samotou - a práve preto si do života pritiahnete veľkú lásku. Vaše dni budú naplnené vzrušením, a ak budete dostatočne trpezliví a otvorení, zažijete veľa romantiky a úprimnú lásku plnú veľkých citov. Máte sa na čo tešiť!

Kto nájde osudovú lásku?
Zdroj: Shutterstock

Blíženci

Najväčším darom tohto roka bude pre vás to, že sa na partnera začnete pozerať úplne inými očami. Ak vás k sebe doteraz priťahovala najmä spaľujúca vášeň, teraz sa z partnera vykľuje aj váš najlepší priateľ. Bude to krok vpred, pretože to ešte viac posilní váš vzťah. 

Ak ste single, v roku 2020 vás čaká veľa zaujímavých zážitkov. S jedným z kamarátov sa veľmi zblížite, alebo spoznáte niekoho, s kým sa budete najskôr kamarátiť a až potom medzi vami preskočí iskra. Obe možnosti sľubujú úprimný vzťah, ktorý má šancu vydržať.

Kto nájde osudovú lásku?
Zdroj: Shutterstock

Rak

Ak máte dlhodobý vzťah, v roku 2020 konečne dostanete odpovede na svoje neisté otázky. Jar prinesie vážne rozhodnutia a počas letnej dovolenky vyjde najavo, či ste sa rozhodli správne. V druhej polovici roka príde partner s nečakaným priznaním, ktoré zmení váš doterajší vzťah.

Ak ste single, rok 2020 bude pre vás veľmi vzrušujúci, plný pohybu, zaujímavých programov a príjemne strávených dní. V jarných mesiacoch môžete stretnúť niekoho zaujímavého a v lete uvidíte, či sa z toho vykľuje vážny vzťah. Koniec roka bude nezabudnuteľný.

Ďalšiu časť horoskopu si na www.casprezeny.sk môžete prečítať už zajtra.