Júlový horoskop pre Baranov, Býkov a Blížencov nájdete TU >>>

RAK

Na začiatku júla budete cítiť neovládateľnú potrebu popremýšľať o svojom živote, doterajších úspechoch a neúspechoch. Budete analyzovať úlohy, ktoré ste už zvládli a na ktorých ešte musíte pracovať. Ak bude zoznam s nedokončenými úlohami dlhší než ten, ktorý už máte zvládnutý, je čas niečo zmeniť.

 

Čo by ste mali urobiť? Je to jasné. Mali by ste postaviť SEBA do centra svojho života, urobiť zo SEBA prioritu, postarať sa o SVOJE potreby. Až potom sa starať o druhých. Nech je v júli dôležité to, čo chcete VY, nie to, po čom túži vaša rodina. Alebo priatelia. Alebo kolegovia. Nechcite neustále vyhovieť požiadavkám iných. Je to cesta do pekla - a do nemocnice.

V druhej polovici júla buďte flexibilní a otvorení. Nebojte sa riskovať, ak to bude potrebné. Možno budete čeliť drobnému napätiu, ale neprežívajte veci zbytočne dramaticky, všetko sa čoskoro vráti do starých koľají. Postavte sa za svoje názory trochu agresívnejšie, než ste boli doteraz zvyknutí. Nebojte sa otvorene povedať, čo si myslíte. Uvidíte, že vám odľahne a svet sa nezrúti.

Čo vás čaká v júli?
Čo vás čaká v júli?
Zdroj: Shutterstock

LEV

Začiatok mesiaca bude trochu pesimistický. Budete mať pocit, že zvyčajné výzvy zvládate ťažšie než obvykle, nechce sa vám, chýba vám motivácia a energia. Prekážok je akosi priveľa a cieľ je oveľa vzdialenejší, než kedykoľvek predtým. Takmer ho nevidíte. Všetko sa však zmení, musíte vydržať niekoľko dní. Nastane nečakaná udalosť, ktorá prinesie čerstvý vzduch do vášho života a opäť vás naštartuje tým správnym smerom. Pocítite v sebe príval novej energie a najmä motiváciu, ktorá vám už naozaj veľmi chýbala. 

Uprostred mesiaca sa stretnete so svojou minulosťou, podľahnete nostalgii, budete s láskou spomínať na staré dobré časy. Pripomenie vám ich jedno milé stretnutie. Napriek sladkým spomienkam však nebudete chcieť druhýkrát vstúpiť do tej istej kaluže. To, čo bolo, sa už nikdy nevráti a vy to veľmi dobre viete. Neriskujte preto svoju rodinnú stabilitu, nenarúšajte pokoj a harmóniu, po ktorej ste dlho túžili. Riziko je príliš veľké.

Čoskoro sa dostanete do situácie, ktorá vás presvedčí o tom, že v živote sa naozaj nedejú žiadne náhody. Všetko má svoju príčinu. Tohtoročný júl vás chce naučiť veľa dôležitých vecí. Poučte sa, posilnite svoje vnútro. Vy sa nestratíte, všetko bude v poriadku.

Čo vás čaká v júli?
Čo vás čaká v júli?
Zdroj: Shutterstock

PANNA

Júl sa pre vás začne trochu smutne, sklame vás blízky človek, ktorému dôverujete. Neduste v sebe hnev, dajte najavo, čo cítite, aj keď to bude nepríjemné. V žiadnom prípade sa netvárte, že ste v pohode, ak nie ste. Nevytvárajte vo svojom živote falošné vzťahy, vždy stavte na dôveru a úprimnosť. Ľudia sú plní chýb, vy nie ste výnimkou. Buďte k svojim blízkym ohľaduplní, naučte sa odpúšťať.

Uprostred mesiaca budete potrebovať veľa energie, aby ste zvládli životné výzvy. Teraz budete môcť využiť svoje silné stránky - pracovitosť, zodpovednosť, precíznosť. Buďte opatrní, v práci robte zodpovedné rozhodnutia, dávajte si pozor na meškajúce projekty, motivujte kolegov, aby do toho dali všetko. Spoločne to zvládnete a šéf bude spokojný.

Na konci mesiaca dostanete príležitosť vystúpiť zo svojej komfortnej zóny. Vyvolá to vo vás pocity neistoty a zraniteľnosti, ale bude to skvelá šanca zažiť niečo, na čo nikdy nezabudnete. Spoznáte zaujímavých ľudí, získate nových priateľov a možno na vás čaká aj osudová láska. Koniec júla bude vzrušujúci a vášnivý, presne taký, o akom už dlho snívate! Tak si to naplno vychutnajte a prestaňte toľko premýšľať. Dajte priestor svojim pocitom a túžbam!

Júlový horoskop pre Baranov, Býkov a Blížencov nájdete TU >>>

Čo vás čaká v júli?
Čo vás čaká v júli?
Zdroj: Shutterstock