Párne roky sú vždy o niečo šťastnejšie, najmä v láske a vzťahoch. Zvyšok tohto roka bude pestrý a dobrodružný, máte sa na čo tešiť!

Rok 2019 bol v oblasti lásky a vzťahoch skôr pasívny a opatrný. Rok 2020 sľubuje oveľa viac vášne a dobrodružstva. Párne číslo robí vzťahy intenzívnejšími a prinesie mnoho zmien pre všetky znamenia.

 

Horoskop lásky pre Baranov, Býkov, Blížencov a Rakov nájdete tu >>>

Horoskop lásky pre Levov, Panny, Váhy a Škorpiónov si môžete prečítať tu >>>

Čo vás čaká v láske?
Čo vás čaká v láske?
Zdroj: Shutterstock

Strelec

Jar vám ešte prinesie veľa nových zážitkov, ale musíte sa trochu viac otvoriť, potlačiť obavy a prestať toľko premýšľať, čo by bolo, keby... V lete sa objaví vaša stará láska, ale vy jej nepodliehajte! Nezabúdajte na dôvod, pre ktorý ste sa rozišli. Váš nový partner si nezaslúži zradu! V druhej polovici roka stavte na spontánnosť v intímnom živote. Zafunguje ako pikantné korenie a zmení váš vzťah od základov.

Ak ste single, čoskoro sa na scéne objaví príťažlivý neznámy, ktorý vám bude niekoľko mesiacov intenzívne dvoriť. Ak mu nedáte šancu, časom sa stiahne a zmizne z vášho života. V lete zažijete veľa nových dobrodružstiev - môžete stretnúť aj svojho ex, ale tentoraz budete múdrejší a nedovolíte, aby vám opäť zasiahol do života. Na jeseň vás náhoda spojí so sympatickým človekom. Dáte mu šancu?

Čo vás čaká v láske?
Čo vás čaká v láske?
Zdroj: Shutterstock

Kozorožec

Váš vzťah bude v nasledujúcich mesiacoch harmonický a vyvážený, ale najskôr si s partnerom musíte sadnúť a vyjasniť si pár dôležitých vecí.  V lete vám bude vďačný, ak prehliadnete zopár jeho omylov. Na jeseň sa rozhodnete pre veľkú životnú zmenu. Bude to svadba alebo rozchod? To sa ukáže už koncom leta.

Ak ste single, tento rok sa budete cítiť dobre vo svojej koži. Vychutnáte si všetky výhody slobodného života. Budú z vás vyžarovať radosť a pohoda, ktoré k vám v lete pritiahnu veľa príslušníkov opačného pohlavia. Prestaňte "chcieť" za každú cenu a začnite si život jednoducho užívať. Uvidíte, zmena príde rýchlo... Na jeseň do vášho života vstúpi veľká láska.

Čo vás čaká v láske?
Čo vás čaká v láske?
Zdroj: Shutterstock

Vodnár

Doteraz ste sa trápili neistotou, ale tá na začiatku leta konečne zmizne. Veľmi vám v tom pomôže komunikácia a čoskoro už budete s partnerom opäť na jednej vlnovej dĺžke. Vzájomná pozornosť a láska prinesú svoje ovocie najmä na jeseň a v zime bude váš vzťah romantickejší než kedykoľvek predtým.

Ak ste single, na jar si uvedomíte, po kom a po čom naozaj túžite. Veľmi vám to v hľadaní potencionálneho partnera pomôže. Leto sľubuje najviac šancí na zoznamovanie sa. Na jeseň už budete randiť s veľmi zaujímavým človekom. Svojou pozornosťou a romantickými gestami vám celkom poblázni hlavu.

Čo vás čaká v láske?
Čo vás čaká v láske?
Zdroj: Shutterstock

Ryby

Ak žijete vo vzťahu, jedno dôležité rozhodnutie vás o pár dní vytrhne zo zabehaného stereotypu. Uprostred roka partner prizná svoj omyl a vášmu vzťahu to veľmi pomôže. Problémy so žiarlivosťou vyrieši radostná udalosť v druhej polovici roka.

Ak ste single, o pár týždňov stretnete človeka, ktorý bude celkom iný než vaši predchádzajúci partneri. Čaro nového a nepoznaného vás úplne pohltí, ale predtým ako svoj vzťah posuniete ďalej, dajte si záležať, aby ste ho dobre spoznali. Ak budete opatrní a predvídaví, rok 2020 vám prinesie veľa zábavy a lásky.

Horoskop lásky pre Baranov, Býkov, Blížencov a Rakov nájdete tu >>>

Horoskop lásky pre Levov, Panny, Váhy a Škorpiónov si môžete prečítať tu >>>