Misha má doma už veľké slečny, jedna krajšia než druhá. Radosť sa pozerať! A odfotila sa s nimi aj hrdá mamina. Ako sa zmenila?

Speváčka Misha (47) ukázala svoje dve malé ženy, ktoré už ale vôbec nie sú také malé, ako by sa zdalo! Vyrástli z nich hotové slečny a svojej mame robia iba radosť. Speváčka, vlastným menom Michaela Paľová, má doma už desaťročné dvojičky Miu a Nalu. Na svoj Instagram pridala pred pár mesiacmi roztomilú fotografiu, na ktorej ju z oboch strán objímajú jej milované dievčatá. "Moje baby si nechali pomaľovať tváre, tak sme si urobili spolu fotku," napísala hrdá mama Misha.

K ďalšej fotke, kde ju obe dievčatá láskyplne bozkávajú na líce, napísala toto: "Neviem, dokedy si toto ešte budem môcť užívať, ale je to najviac 👩‍👧‍👧😘😘😘." Na jednom z ďalších záberov predviedla Misha svoje kadernícke schopnosti. Dievčatá si potrpia na pekný (a zároveň aj poriadne komplikovaný) účes a mamina im rada vyhovie. Ich rána, keď sa chystajú do školy, sú teda poriadne rušné. Kým im Misha pripraví krásne účesy, určite sa aj zapotí. "Predpuberta? Už je to tu 🙈. Toto mám stíhať v rannom zhone. 🤷‍♀️🤦🏻‍♀️"

Keď uvidíte jej FOTKY s dievčatami, budete sa usmievať. Sú to mamine kópie, jedna krajšia než druhá!

FOTO nájdete v galérii.