Argentínskeho herca Diega Ramosa si diváci pamätajú ako nesmelého milovníka Sergia v telenovele Divoký anjel. Ako vyzerá dnes?

Diego Ramos (49) sa v telenovele Divoký anjel neúspešne pokúšal získať srdce krásnej Milagros, ktorá však napokon dala prednosť blondiakovi Ivovi. Nebolo to prvýkrát, čo sa charizmatický herec objavil po boku Natalie Oreiro. Dvojica si spolu zahrala už v telenovele Bohatí a slávni (1997).

Diego sa narodil v znamení strelca v roku 1972. V osemnástich začal študovať herectvo, absolvoval aj hodiny spevu a tanca. Po megaúspešnom Divokom anjelovi si zahral s Mariom Cimarrom (známym najmä zo Skrytej vášne) v telenovele Amor Latino (2000), neskôr spolupracoval s kolumbijskými producentmi. Dodnes sa objavuje v komediálnych seriáloch. V roku 2013 ho osud opäť spojil s Naty Oreiro v romantickej komédii Solamente Vos, kde sa, ako inak, ešte raz pokúsil získať jej srdce.

Okrem televízie ho fanúšikovia môžu vidieť aj v divadle, kde tancuje aj spieva. Dokonca sa stal aj miláčikom detí v disneyovskej divadelnej hre Violetta. Dnes hviezdi v kontroverznej divadelnej hre SEX. 49-ročný herec sa postupom času zmenil zo sladkého krásavca na zrelého muža. Stále je to veľký fešák a na svojom Instagrame často zverejňuje zábery svojho polonahého tela. Fúú, keď zbadáte tie svaly!

Ktovie, ktorého ctiteľa by si divoká Milagros vybrala dnes? FOTO zmeneného Sergia nájdete v galérii.