Legendárna argentínska telenovela Divoký anjel si v roku 1999 získala srdcia divákov na celom svete a táto priazeň trvá dodnes. Seriál sa aj na Slovensku dočkal viacerých repríz a v týchto dňoch si ho opäť môžete vychutnať na televíznych obrazovkách. Diváci si zamilovali osudový príbeh nádhernej Milagros a fešáka Iva. Ale fanúšikovia nedržali palce len im dvom.

FOTO po 20 rokoch nájdete v galérii.

Veľmi sympatický bol aj príbeh Ivovej sestry Vicky, ktorá sa zamilovala do chudobného šoféra Rockyho. Ich láska bola príjemným osviežením aj zdrojom mnohých humorných situácií. Medzi hercami zafungovala chémia. Keď boli spolu, iskry len tak lietali. A diváci sa často aj nahlas smiali. Vicky a Rocky boli vydarený pár!

Zdá sa, že oni to vnímali rovnako a dodnes na tie časy s láskou spomínajú. Pred pár dňami sa dokonca stretli a ich spoločná fotka vyvolala na Instagrame ošiaľ. Rockyho stvárnil argentínsky herec Marcelo Mazzarelo, ktorý má dnes 57 rokov. Rozmaznanú paničku Victoriu si zahrala herečka Verónica Vieyra. Ona má 54 rokov, ale keď ju uvidíte, určite tomu nebudete veriť! Veď ona nezostarla ani o jediný deň... Dokonca aj z Rockyho je ešte väčší fešák než v mladosti!

Verónica a Marcelo sa pred pár dňami stretli na divadelnom predstavení a vznikla z toho vydarená selfie. Akoby ani neuplynulo 20 rokov! FOTO v galérii. Nájdete v nej aj viac zaujímavostí z Vickinho života.

Vicki sa láske k Rockymu dlho bránila. Neúspešne.
Zdroj: TV Markíza