Zúfalé časy si vyžadujú zúfalé činy. Táto mamička prišla s riešením, vďaka ktorému už nemusí pri svojom dieťatku sedieť po celý čas a môže si dopriať zopár extra minút pre seba.

Jediné, čo urobila, je, že nafúkla gumenú rukavicu a položila ju na bruško svojej mesačnej dcérky. Umiestnila ju presne tak, kam zvyčajne pokladá svoju ruku, aby dieťatku navodila pocit bezpečia. V príspevku napísala, že jej dievčatko takto spí už 20 minút a zatiaľ si nič neuvedomilo. A ona si teraz môže vychutnať svoju vytúženú kávu.

Príspevok na stránke plnej skvelých trikov pre mamičky s deťmi si získal už viac ako 10-tisíc komentárov a rodičia sú z jej nápadu nadšení. Niektorí nechápali, ako je to možné, že im podobný nápad nezišiel na um už skôr, iné mamičky sa priznali, že tiež do postieľky deťom občas vkladajú rozličné predmety ako fľašku na vodu, zarážku do dverí alebo dokonca topánku.

Zdá sa, že rodičovstvo robí z ľudí naozaj kreatívne bytosti. Ak sa vám však doma povaľuje nevyužitá gumená rukavica, za vyskúšanie to určite stojí, čo poviete?