Svadobné prípravy bývajú často stesujúcou záležitosťou a každá budúca nevesta a ženích sa snažia, aby bolo všetko dokonalé. Táto žena sa však rozhodla urobiť jednu vec podľa seba. Zaužívanému pravidlu dala zbohom a ľudia na internete ju za to zbožňujú. Čo také urobila?

Nevesta prišla s geniálnym nápadom.
Nevesta prišla s geniálnym nápadom.
Zdroj: Shutterstock

Určite ste už na nejednej svadbe videli, ako mladomanželov počas vychádzania z kostola obhadzujú kvetmi alebo ryžou. Túto milú úlohu dostanú zväčša deti - či už príbuzní nevesty, alebo ženícha. Jeden americký párik to celé však poňal z úplne iného konca. Na túto prácu si totiž vybrali svoje babičky. 

Mladomanželov vždy víta rozradostený dav.
Mladomanželov vždy víta rozradostený dav.
Zdroj: shutterstock

Ak si myslíte, že staršie dámy mali pred touto úlohou rešpekt, mýlite sa. Zhostili sa jej naozaj bravúrne. Najstaršia z nich mala 90 rokov, no aj tak im to v špeciálne vybraných šatách skutočne pristalo. Všetky štyri mali na sebe bledomodré šaty a plecia im zakrývali saká v rovnakej farbe. Pozrite sa, ako im to spolu pristalo.

Nevesta prezradila, že babičky boli z celej akcie viac nadšené než družičky a ona bola zasa rada, že ich môže mať po svojom boku pri takej dôležitej udalosti. Nápad nosila v hlave už odkedy sa zasnúbila so svojím partnerom a napokon bola úprimne rada, že sa to všetko podarilo podľa jej vytúžených predstáv. Niekedy sa porušenie tradícií skutočne vyplatí, čo poviete?