Andrea Ivanova (22) bola kedysi bežná bulharskú študentka a zrejme jej prekážalo práve to. Že je „iba“ obyčajne prirodzene pekná. A tak prišla posadnutosť preraziť na Instagrame niečím šialeným – najväčšími perami!

Možno si poviete, že tá baba to musí mať v hlave celkom vymetené, ale nie je to tak… Andrea študuje na univerzite v bulharskej Sofii nemeckú filológiu!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#bg #barbie #news

Príspevok, ktorý zdieľa Andrea Ivanova (@andrea.andrea345),

Z túžby po plných perách sa stala posadnutosť a Andrea už navštívila každú estetickú kliniku vo svojom meste, aby jej „pomohli“ splniť jej sen. To ju už stálo neamlú sumu peňazí, ale čo je horšie, žiaden zo zákrokov ju neuspokojil natoľko, aby si povedala dosť, už stačí. So svojím vzhľadom nie je stále spokojná a obáva sa, že sa jej nikdy nepodarí dopracovať sa k dokonalým perám.

 

Napriek tomu, že vyzerá ako reklama na spackané plastiky, študentka tvrdí, že práve vďaka svojim perám dostáva veľa ponúk na sobáš. S plastickými „vylepšeniami“ vraj ešte ani zďaleka neskončila a chystá sa podstúpiť ďalšie zväčšenia. Doteraz absolvovala 15 zákrokov, pri ktorých boli použité rôzne typy výplní a gélov.

Andrea mala sen o plných perách už ako malé dievča. Verila, že keď bude mať väčšie pery, bude krajšia. Svoje súčasné pery miluje a jej sledovatelia na Instagrame ju povzbudzujú k tomu, aby si ich dala ešte zväčšiť.

A tak naháňa zvrátený obraz o dokonalej vizáži a zdá sa, že už prekročila hranicu, kedy je to ešte bezpečné a únosné. To dievča by zjavne namiesto „hecujúcich“ fanúšikov na Instagrame potrebovalo psychológa.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#lo-fi

Príspevok, ktorý zdieľa Andrea Ivanova (@andrea.andrea345),