Na Instagrame ju sleduje viac ako 600 tisíc ľudí a každý obdivuje jej telo, reč je o Alice Liveing... Lenže Alice sa práve teraz rozhodla vyjsť s pravdou von. Priznala, že dlho zápasila so stravovacími problémami a až chorobne veľa cvičí.

Teraz však zverejnila na Instagrame staršiu fotku na porovnanie a povedala to na rovinu. Na fotke vľavo mala o dosť menej kíl, brutálne svaly a celkovo bola poriadne štíhla. Kým na súčasnej fotke vyzerala stále skvele, no má zopár kíl navyše. „Nemôžem uveriť tomu, že som si kedysi myslela, že vyzerám zdravo a skvele, kým to nemohla byť väčšia lož. Bola som doslova závislá na cvičení a neskutočne som sa obmedzovala v strave,“ spomína.

Za svoje dnešné telo sa vôbec nehanbí.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

It’s crazy when you look back and see what’s changed in three years. ⁣ ⁣ It’s crazy that I thought I was at my healthiest at this point, and actually that couldn’t have been further from the truth.⁣ ⁣ It’s sad that I didn’t see at this point how entrenched in obsessing over food and exercise I was.⁣ ⁣ It makes me angry that I didn’t realise how harmful this body can be. ⁣ ⁣ It’s strange that I sometimes look back at this photo and miss how I look, despite knowing the sacrifices I had to make and the disordered behaviours I had to engage in to get there. ⁣ ⁣ It’s hard to acknowledge that we make mistakes, and may have hurt others in the process of doing so.⁣ ⁣ But in the same breath, it’s also heart warming to know we have the rest of our lives to undo and unpick those mistakes and lay down a new narrative. ⁣ ⁣ ❤️⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣

Príspevok, ktorý zdieľa Alice (@aliceliveing),