Práve tieto zábery s priateľom a mamičkou jej pripomínajú, aké dôležité je mať po boku blízkych ľudí, ktorých tak veľmi ľúbi, aké dôležité je starať sa o nich, venovať im čas a lásku.

Volám sa Janka, mám 32 rokov a bývam v Topoľčiankach. Fotografie, ktoré som vám poslala, mám najradšej, pretože vyjadrujú moju veľkú oddanosť, vďaku a lásku k dvom najbližším ľuďom môjho života – priateľovi Duškovi a mamičke Ivanke.

Pomohli mi v ťažkých časoch

Dnes je ťažká doba, ľudia často klamú a podrážajú sa. Smutné je najmä to, ak niekto zradí milovaného človeka. Je mi ľúto, keď o takých veciach počujem. Všetkým ľuďom želám najmä lásku a zdravie, pretože viem, že žiadne peniaze vám ich nenahradia. Ľudia, ktorí boli či sú chorí, vedia, o čom hovorím a vážia si každý jeden deň života.

Keď máte zdravie, môžete ráno vstať, urobiť si raňajky, ísť do práce, starať sa o deti, skrátka normálne fungovať. Chorí ľudia toto robiť nemôžu. Keď človek zostarne a potrebuje pomoc, často mu nikto nepomôže, ani deti, ktoré vychoval. Je mi to veľmi ľúto, tlačia sa mi slzy do očí, keď o tom počujem. Urobím všetko pre to, aby môj priateľ a mama nikdy nepocítili osamelosť a strach z budúcnosti. Viem, o čom hovorím, aj ja som bola chorá a oni mi veľmi pomohli v ťažkých časoch, za čo im nesmierne ďakujem.

Táto fotografia mi pripomína 10. výročie nášho vzťahu, ktoré sme oslávili vo Vysokých Tatrách.
Táto fotografia mi pripomína 10. výročie nášho vzťahu, ktoré sme oslávili vo Vysokých Tatrách.
Zdroj: Archív Janky z Topolčianok