Herečku Juliu Roberts si budeme asi navždy pamätať ako onú sexicu z romantickej komédie Pretty Woman. Verili by te, že sa v detstve považovala za škaredé káčatko? Potom vzala osud do svojich rúk a z nedostatkov urobila prednosti. Od svojich 23 rokov je považovaná za jednu z najsexi hollywoodskych herečiek.

 

#juliaroberts #family ♥️

Fotka uverejnená používateľom Julia Roberts ✅ (@juliafroberts),

Ani vo vzťahoch to spočiatku nebolo to pravé orechové, Julia bola polovici 90. rokov asi rok a pol vydatá za country speváka Lyle Lovetta. V júli roku 2002 sa druhýkrát vydala za hollywoodskeho kameramana Daniela Modera a k úplnému šťastiu je chýbali už len deti. V novembri 2004 porodila dvojčatá, dcéru Hazel Patriciu a syna Phinnaeusa "Finna" Waltera. Ich tretie dieťa, syn Henry Daniel Moder, sa narodil 18. júna 2007 v Los Angeles.

Henry Daniel Moder, Hazel Moder, Phinnaeus Moder
Henry Daniel Moder, Hazel Moder, Phinnaeus Moder
Zdroj: rexfeatures.com

Z jej detí sú dnes už takmer tínedžeri a keď ich uvidíte pokope, možno by vám ani nenapadlo, že sú to súrodenci, takí sú rozdielni. Napriek tomu však každé z nich po svojej mame či po Robertsovskej rodine, aspoň čo sa podoby týka, niečo zdedilo. Ktoré z nich sa na ňu najviac podobá?

Julia Roberts,  Hazel Moder
Julia Roberts, Hazel Moder
Zdroj: Northfoto
Henry Daniel Moder, Phinnaeus Moder
Henry Daniel Moder, Phinnaeus Moder
Zdroj: Northfoto