Megan z anglického Essexu má len 17 rokov, ale už si odžila svoje. So svojím trápením sa podelila v reality šou televízie MTV Teen Mom UK, kde sledujú životy mladých ľudí, ktorí sa stanú rodičmi príliš skoro.

Megan má syna McKenzieho s partnerom Dylanom. Doteraz spolu žili v karavane zaparkovanom na pozemku jeho rodičov, no to sa zmenilo. Po tom, čo jej Dylan spravil, sa ho rozhodla navždy opustiť. A to spolu plánovali krásnu budúcnosť – dokonca ju nedávno požiadal o ruku. Zdrvená Megan si zobrala svoje veci, synčeka a odišla bývať k rodičom. „Boli sme zasnúbení len pár týždňov, ale všetko je preč...“ priznala.

Meganin sen o rodine sa rozplynul.
Meganin sen o rodine sa rozplynul.
Zdroj: Facebook/Megan Salmon-Ferrari

A čo sa vlastne stalo? Megan sa dozvedela desivú pravdu: Dylan sa vyspal s jej najlepšou kamarátkou iba deň pred tým, ako jej navliekol na prst zásnubný prsteň! A to dokonca v ich karavane! Dylan bol jediný chlapec, s ktorým kedy bola a jeho zrada ju nesmierne bolí. „Stále ho ľúbim a nerozumiem tomu, ako mohol takto zničiť všetko, čo medzi nami bolo a čím sme si už prešli. Žila som v ilúzii, že hoci mám len 17 a je to možno priskoro, mám už svoju malú rodinu. A keď prišiel Dylan s krásnym prsteňom a tou zásadnou otázkou, bola som dojatá. Vôbec som to nečakala! Mala som pocit, že môj život sa uberá správnym smerom.“

Realita však onedlho prevalcovala romantiku a medzi mladými pribúdali hádky. Nevedeli sa dohodnúť ani na tom, akú svadbu vlastne chcú. Ona trávila celé dni sama so synčekom a snúbenec ťahal tri šichty, aby ich uživil. Neskôr si uvedomila, že aj keď Dylan práve nepracuje, vôbec sa za nimi neponáhľa domov. Začala mať podozrenie, že sa s ním niečo deje, keď si často vybral radšej krčmu ako príchod domov. Nechápala, načo si ju chce vlastne vziať.

Mamina so svojím slniečkom.
Mamina so svojím slniečkom.
Zdroj: Facebook/Megan Salmon-Ferrari

Zdá sa, že Dylan absolútne nezvládol tlak a povinnosti, ktoré súvisia s otcovstvom v takom mladom veku. Vedel, že musí robiť všetko pre to, aby dokázal rodinu hmotne zabezpečiť a to na neho bolo priveľa. Cítil, akoby mal okolo krku uviazanú sľučku. Chýbala mu mladícka voľnosť a bezstarostnosť. Megan požiadal o ruku pravdepodobne na nátlak jej matky. Z akéhosi vnútorného vzdoru sa vyspal s jej najlepšou kamarátkou len deň pred tým, ako ju požiadal, aby sa stala jeho ženou...

Synček McKenzie jej dáva najviac lásky.
Synček McKenzie jej dáva najviac lásky.
Zdroj: Facebook/Megan Salmon-Ferrari