Sociálne siete hýbu svetom a vznikajú čoraz novšie. Veľkej obľube sa teší tiktok, ktorý je plný rozličných videí a mnohé z nich sa stanú virálnymi. Rovnako, ako to od Liz San Millan. Mladé dievča si chcelo nahrať video, kde spieva. Sústredila sa na tóny, keď ju v tom poriadne šokovala jej mama vpádom do izby. Kto by si myslel, že vošla cez dvere, veľmi sa mýli.

Liz si trénovala spev na konkurz.
Zdroj: tiktok/lizziejane_


Ako povedala Lizie portálu BuzzFeed presťahovala sa do New Yorku, kam odišla študovať na hudobnú školu. V deň, keď sa incident odohral, bola však v rodičovskom dome a chcela sa nahrať pri spievaní piesne Kindergarten Boyfriend z muzikálu. Mala to byť príprava na konkurz. Počas spevu však takmer zinfarktovala, keď sa jej mama odrazu prepadla cez strop a do Lizinej izby vytŕčala jej noha. "Och môj bože," skríkla vtedy Liz a okamžite natáčanie prerušila. Video však je dostupné na tiktoku a stalo sa virálnym.

Liz jej mama poriadne vydesila.
Zdroj: tiktok/lizziejane_


Lizina mama bola v podkroví a hľadala batožinu, aby si do nej jej dcéra mohla zbaliť nejaké ďalšie veci. Vtedy zakopla a prepadla sa. "Tesne predtým, ako sa prepadla môžete na mne vidieť ako ma irituje, že búcha, zatiaľ čo ja sa snažím nakrúcať," prezradilo dievča. Ako je však možné, že sa jej mama prepadla? "V podkroví sú drevené trámy, na ktoré treba stúpať, ale ona zakopla a stúpila rovno na strop." Našťastie sa jej mame nič nestalo a neublížila si. No tento kuriózny zážitok do dnešného dňa lajkli už 3 milióny ľudí a má takmer 67 000 komentárov. A práve tie si rada číta hlavná aktérka, ktorej zo stropu ostala trčať len noha.

@lizziejane_

live footage of my mom telling me to break a leg ##FreezeFramePhoto ##GardenProject ##shesokay ##breakaleg ##ceiling ##musical ##fyp

♬ original sound - timov_bruv