Ten čas neskutočne letí. Akoby to bolo len nedávno, keď spevák Pavol Habera oznamoval narodenie svojej dcéry Elly a o pár rokov neskôr narodenie syna Paula Henryho. Dnes sú z nich už mladá slečna a školák. A svojich rodičov podobou veru nezaprú. Pekne si to podelili.

Happy International Day of the Girl! I am celebrating today by giving my daughter Ella a big smooch, by telling her I love her and by reminding her that in life, she can do and be anything she sets her mind&heart to. I wish this true for all the girls. Unfortunately it isn't. 31 million girls of primary school age are out of school. The same goes for 34 million adolescent girls. And 2/3 of the 774 million illiterate people in the world are female! It's time to bridge that gap between girls and boys, to raise awareness and to empower all the girls. I am proud to join @barneysnyofficial and their #girlpossible campaign that is aiming to do just that #today #idg2015 #girl #power #education #ourfuture

Fotka uverejnená používateľom Daniela Pestova (@therealdanielapestova),Okt 11, 2015 o 6:13 PDT

Kým malý Paul je skôr po tatkovi, dcéra Ella je celá mamina. Modelka dokonca na sociálnej sieti zverejnila fotomontáž, keď spojila fotku svojej tváre s fotkou tváre svojej dcéry. Uhádnete, ktorá je ktorá?