Prvý muž bol alkoholik a gambler a bil ma. Boli sme spolu necelé štyri roky. S druhým som žila 18 rokov. Kým sa nenarodila dcéra, všetko bolo dobré. Potom sa zmenil. Ostal žiarlivý, nepáčila sa mu žiadna robota, keď sa mu niečo znepáčilo, týždeň so mnou nekomunikoval. Rozchod bol nakoniec nevyhnutný. Nájdem si ešte priateľa?

Mária

Veští Alena, venuje sa numerológii a rozhovorom s anjelmi

Pani Mária, to, čo píšete, je veľmi smutné. Prvý raz ste sa nepoučili a, ako vidno, ani druhý raz to nebolo ono. Ale anjeli sa pýtajú, prečo je taký vlažný vzťah medzi vami a dcérou, prečo sa viac nezaujímate o jej pocity? Momentálne sa nachádzate v období, keď by ste mohli mať plnohodnotný život s novým partnerom, ktorého ešte nepoznáte, a možno aj vzťah do konca života.

Ste veľmi pekná žena, ale stále nie ste vyrovnaná so vzťahom so svojím otcom, ktorému ste doteraz neodpustili správanie voči vám a mame, a to napriek tomu, že ste si vybrali obidvoch partnerov, ako bol váš otec. Anjeli vám odkazujú, aby ste čo najrýchlejšie odpustili otcovi aj svojim bývalým partnerom, a muž, akého si želáte, príde v priebehu tohto roka. Ale odkazujú tiež, aby ste sa viac venovali dcére a podporili ju.