Slávny pár Kim Kardashian a Kanye West chcú svoju údajnú krízu zahnať zmenou adresy. Zo slnečného Los Angeles sa chcú presťahovať do daždivého Londýna. Vraj kvôli lepšiemu vzdelaniu pre ich päťmesačnú dcérku North . Alebo je za tým úplne niečo iné? 

Kim Kardashian sa s partnerom túto razantnú zmenu vysvetľujú tým, že pre svoju dcéru chcú len to najlepšie vzdelanie. A za to považujú to anglické. Skutočný dôvod je však zrejme úplne iný!

Kim totiž obdivuje vojvodkyňu z Cambridge, v minulosti už pre ňu navrhla aj sériu šiat, ktorá ale Kate príliš nenadchli. Teraz sa možno bude chcieť votrieť do priazne kráľovského páru vďaka deťom. Čo je však isté, malá North by mala vyštudovať rovnakú školu ako malý princ George.

"Kanye neustále hovorí o tom, aké chce dcére dopriať vzdelanie. Malá North by mala chodiť na tú istú školu ako George, syn princa Williama a vojvodkyne Kate. Obaja by vraj mali študovať Oxford," prezradil zdroj z blízkosti slávneho amerického páru.

Veľká Británia by ale nemala byť zasľúbenou krajinou len pre malú North. Kanye s Kim plánujú v hlavnom meste britského kráľovstva zapracovať aj na svojej kariére. "Londýn je pre nich len ďalším stupienkom v ich kariére. Chcú z Londýna urobiť nové LA," dodal zdroj.

Či sa kráľovskej svadby princa George a malej North West dočkáme, to sa uvidí o nejakých dvadsať rokov.