Očarujúca Marilyn, ktorá bola považovaná za jeden z najznámejších sexuálnych symbolov 50. rokov minulého storočia. Kráska, ktorej meno je dodnes notoricky známe zomrela takmer pred 60 rokmi.

Oficiálny záver od policajného vyšetrovania tvrdí, že herečka spáchala samovraždu.  No z  viacerých investigatívnych kníh,  novinárov a spisovateľov však vyplýva, že Marilyn Monroe neskoro večer 4. augusta 1962 zavraždili.  S týmto názorom sa stotožňuje aj bývalý detektív z Los Angeles Mike Rothmiller, ktorý sa konečne rozhodol uviesť veci na pravú mieru.  A veru z jeho slov vám bude behať mráz po chrbte! 

1953- Marilyn Monroe
Zdroj: Northfoto

 

Zomrela iba preto, aby nepošpinila meno Kennedy? 

Ako informuje britský denník Daily Mail, Rothmiller našiel v archívoch LAPD spis tajných dokumentov, podľa ktorých zavraždil Marilyn vtedajší minister spravodlivosti Bobby Kennedy. Tohto krutého činu sa mal údajne dopustiť  z jediného dôvodu - nechcel poškodiť meno Kennedyovcov.

Bývalý policajt sa však po tomto odhalení rozhodol mlčať ešte niekoľko rokov, keďže niektorí vyšší úradníci a vyšetrovatelia boli ešte stále nažive a mohli by sa mu vyhrážať či ohroziť jeho rodinu a to samozrejme nechcel. 

Ako na to ale prišiel? Dočítate sa na ďalšej strane článku >>>