Poznáte to. Máte rozpustené vlasy, avšak po čase vám začnú prekážať pri práci, a tak ich chcete odpratať z cesty. Po ruke nemáte gumičku ani sponky, a tak si ich zamotáte do drdolu a prevlečiete cez neho pero, aby ste si ho upevnili. Je to jednoduché a efektívne a žiadna žena sa doposiaľ nepozastavila nad tým, že to nemusí dopadnúť dobre.

Budúca nevesta s platinovo blond vlasmi to zistila príliš neskoro. Len týždeň pred svadbou si Daphne týmto spôsobom upevnila svoje vlasy v práci. Po nejakom čase však vďaka kolegyni zistila, že pero bolo zrejme pokazené a modrý atrament jej vytiekol priamo na platinové vlasy. Obsah pera zanechal na jej korune krásy značne veľkú škvrnu a budúca nevesta zostala v totálnom šoku.

Budúca mladomanželka mala našťastie v minulosti skúsenosti s prácou v salóne, čo jej v konečnom dôsledku zachránilo krk. Okamžite utekala do kuchynky a umyla si vlasy v umývadle. Potom si ich vyfúkala a aplikovala peroxid. Na jej veľké prekvapenie, stačilo len päť minút a škvrna bola preč. Vlasy boli zachránené a svadba tiež. Dievčina mala šťastie aj v tom, že má taký bledý odtieň vlasov. Keby boli tmavšie, skončila by s modrými vlasmi a bledým fľakom od atramentu.

Wedding
Wedding
Zdroj: iStockphoto

Táto nepríjemnosť sa nakoniec skončila šťastlivo, avšak dievčina si už nabudúce dvakrát rozmyslí, ako si upraví svoje vlasy, keď jej budú najbližšie zavadzať. Teraz sa najviac teší z toho, že keď si bude prezerať o niekoľko rokov svadobné fotografie, nebude sa musieť od zhrozenia držať za hlavu.