To, čo sa stalo, by si nedokázala predstaviť ani v tých najšialenejších snoch.

Jana (36) sa s manželom tešila na svadobnú cestu, a verila, že na ňu budú spomínať celý život. S manželom na ňu šetrila viac ako rok. Netušila však, že sa tam jej muž zamiluje do inej. A navyše že bude o 22 rokov mladšia.

Strašne sme sa tam obaja tešili. Odpočítavali sme dni do odletu a nemohli sa obaja dočkať, ako si to pri Červenom mori užijeme. Mala to byť vlastne taká naša svadobná cesta. Vôbec nám neprekážalo, že sme sa vzali už rok pred tým.

Lenže v tom čase sme na nejakú dvojtýždňovú exotiku nemali ani čas, a vlastne ani peniaze. S Radom sme strávili päť dní pri jazere a to bolo všetko. Ale rozhodne som sa nesťažovala. Zažili sme tam spolu veľa krásnych okamihov.

Boli sme ako dvaja zamilovaní pubertiaci. Vlastne sme vôbec nevnímali okolie. Mali sme oči len jeden pre druhého. Myslím, že vtedy nám bolo úplne jedno, či sa kúpeme v chladnom jazere alebo v prehriatom mori. A či okolo nás šumia borovice alebo palmy. Aj tak sme väčšinu času trávili v chatke...

Vysnívaná dovolenka v luxuse

Toto ale mala byť dovolenka, na ktorú budeme spomínať celý život. Je pravda, že to sa skutočne splnilo. Lenže úplne inak, než som si vysnívala.

Päťhviezdičkový rezort v Egypte nás privítal doslova s otvorenou náručou. Všetko bolo dokonalé. Úslužný personál, krištáľové lustre, mramor... Luxus dýchal zo všetkých strán.

Osudové stretnutie

Hneď na druhý deň sme sa pri bazéne stretli so sympatickým mladým párom. Peter s Mirkou nám hneď padli do oka. Boli takí bezprostrední a plní energie. Ani my sme im neboli nesympatickí, takže sme nakoniec spolu trávili takmer všetok čas.

Zišli sme sa vždy už pri raňajkách, dopoludnia sme trávili pri bazéne, po obede sme išli spoločne na pláž a večer sme si užívali karaoke. Skvele sme sa bavili. Mirka s Radom vyvádzali ako malé deti. Bola skutočne atraktívna, ale nenapadlo mi, že by pre mňa mohla predstavovať nejakú hrozbu. Veď bola taká mladá...

Váš cieľ je pokoj a pohoda.
Váš cieľ je pokoj a pohoda.
Zdroj: Shutterstock

Nevera vyplávala na povrch

Lenže ku koncu pobytu som náhodou zistila, že si Rado s Mirkou tajne vymieňa esemesky a dokonca si aj volajú. Tušila som, že sa aj stretávali, pretože môj muž bol zrazu často preč. A ona tiež. Pritlačila som na neho, ale on samozrejme všetko razantne poprel. Obvinil ma, že som paranoidná.

Moja vysnívaná dovolenka bola v troskách. Posledné dva dni sme spolu neprehovorili skoro ani slovo. Najhoršie bolo, že sme späť leteli v rovnakom lietadle ako Mirka s Petrom.

Prebralo mi ho "dievčatko"

Doma Rado súhlasil, že si z mobilu číslo Mirky vymaže. Lenže už na druhý deň mi oznámil, že na víkend ide za kamarátom, aby mu s niečím pomohol. Samozrejme som tušila, že ho strávi s Mirkou, ale nemohla som nič robiť.

O pár týždňov mi oznámil, že naše manželstvo nemá zmysel a bude lepšie, keď sa rozvedieme. Stále ale popieral, že by v tom Mirka hrala akúkoľvek úlohu. Odsťahoval sa odo mňa len dva mesiace po návrate z Egypta.

Neskôr som na Facebooku zistila, že obaja do sveta hrdo hlásajú, že sú spolu vo vzťahu už odvtedy, keď sa stretli pri bazéne na našej svadobnej ceste. Je to už viac ako pol roka, ale stále to veľmi bolí. Zradil ma v čase, keď som sa cítila najšťastnejšia vo svojom živote.