Keď mala Crystal Coombs deväť rokov, pohryzol ju na tvári pitbull a odhryzol jej kúsok z líc. Doktori v tom čase museli odňať trochu kože z jej slabín a prišiť jej to na tvár, aby jej tak mohla koža dobre zrásť.

O niekoľko rokov sa jej na tvári začali vyskytovať chlpy a ona si jeden po druhom v zúfalstve vytrhávala.

Keď bola Crystal malá, napadol ju pes.

„Keď som mala deväť rokov, môj dedo mal pitbulla. Raz ma napadol a všetko, čo si pamätám, je tma. Potom som sa ocitla v nemocnici a chýbal mi kus z tváre. Plastický chirurg vtedy navrhol, aby mi zobrali kožu zo slabín, a tú mi prišili na tvár. Hoci mi to vtedy zachránilo život, teraz zažívam doslova nočnú moru,“ rozpráva svoj príbeh.

Crystal má totiž dieťa a ako mama sa teraz cíti ešte horšie, než kedykoľvek predtým. Bojí sa, že sa budú deti vysmievať jej dcérke kvôli škaredej jazve, ktorú má na tvári a z ktorej jej vyrastajú chlpy.

Crystal museli operovať a kožu jej zobrali z oblasti panvy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

So I still haven’t watched yet, but I’ve heard some of the comments and I think the actual narrative of my story is getting lost: 1. The Original DR. Who did my skin graft saved the structure of my face he did a miraculous job that no other dr in this world would be able to recreate, most dr’s Did not want to touch his work, and told me to leave it. 2. The pubic area that the graft was taken from is called the “groin” so this “pubic hair” thing is literally just due to how thick my hair grows and how close the area is. When I was 9 I was hairless, they would’ve never known how that area was going to look after puberty. 3. The scar on my cheek is just different it is now a long line from my ear to nose, and I still have to do some more steps for the “cheek reconstruction” I will probably do a video because my story is so much deeper, which includes the fact that the dog almost tore my scalp off. 4. Unfortunately children were the most out spoken and constantly having to explain to them what was going on made me think of my daughter having to constantly explain these things in a not so nice world. So there goes the basis for that.(let’s be honest as we can see how “adults” behave in this day and age, what children are being taught is a huge concern to me) I appreciate all the well wishes, interests, questions, and even comments. #morerocome #igotastorytotell #botched #complex #worldstar #people #thesun #toofab #womenshealth #telemundo

Príspevok, ktorý zdieľa Crystal (@ccrystalcoombs),

Crystal sa kvôli tomuto šialenému príbehu objavila aj v televízii a prosila doktorov o pomoc, keďže ju v detstve nikto nevaroval pred týmito vedľajšími účinkami.

Práve to však Crystal zachránilo. Našiel sa doktor, ktorý mal odpoveď na jej otázku a poradil si aj s takouto situáciou. Crystal musela mať na tvári niekoľko týždňov implantát a potom jej starú kožu s chĺpkami nahradili novou, ktorá bola z inej časti tváre a bez chlpov.
„Moja tvár je teraz konečne symetrická, hladká a bez chlpov,“ dodala. To, čím si musela prejsť, je takmer nepredstaviteľné, no teraz je oveľa šťastnejšia a dokonca našla aj svoje stratené sebavedomie.

O pár rokov neskôr jej na tvári začali rásť chlpy.