Nejavil o mňa žiadný záujem, lebo som nebola jeho typ. Jemu sa páčili prsnaté, dlhonohé, štíhle a výstredné blondínky. Ja som bola len tuctová vyšportovaná brunetka. Také ženy, aké vyhľadával, mi boli vždy len na smiech, ale keďže som po ňom túžila, musela som zmeniť svoj názor.

Rozhodla som sa spraviť všetko pre to, aby som sa priblížila jeho predstavám o kráse. Zmeniť farbu vlasov nebolelo, ale zmeniť číslo podprsenky už bolo horšie. Plastickú operáciu som absolvovala v susedných Čechách. Operácia sa nepodarila a po zahojení som musela podstúpiť ešte korekciu. Keby som tušila, aké utrpenie ma čaká, nikdy by som sa na to nedala. Minula som na to všetky svoje úspory, ale konečne som bola krásna prsnatá blondínka.

Zostal posledný krok, schudnúť. Keďže sa mi cvičením nepodarilo získať vysnívanú postavu, podstúpila som liposukciu. Prežila som aj psychické zrútenie, mala som rôzne problémy s príjmom potravy, ale dosiahla som svoj cieľ. Môj vysnívaný princ si ma všimol a začali sme spolu chodiť. Zabudla som na všetky trápenia a užívala som si najkrajšie obdobie svojho života. Podnikali sme krásne cesty do zahraničných metropol za zábavou a nákupmi, prežili sme romantické dovolenky pri mori, proste všetko, po čom môže mladé dievča snívať.

A potom prišlo prekvapenie, otehotnela som. Ja som sa dieťaťu potešila, ale môj partner povedal rázne nie. Preplakala som celé dni a nevedela som, ako ďalej. Peniaze som nemala, zázemie tiež nie, pre dieťa som nemala žiadnu ponuku na pekný život. Partner mi zaplatil potrat a rozišli sme sa. Dnes už nemám implantáty, ale zostali mi jazvy na tele aj na duši.

Pomohol mi brat, dal mi šancu na nový začiatok. Podala som si prihlášku na vysokú školu, a ak ma prijmú, bude ma podporovať naďalej. Až po čase som si uvedomila, že moja túžba po dokonalosti bola chorobná. Poučila som sa, mužom sa vyhýbam, no v kútiku duše neprestávam dúfať, že raz stretnem niekoho, kto ma bude ľúbiť takú, aká som.

Milé čitateľky,
ak sa chcete s ostatnými podeliť o svoje životné príbehy – veselé, smutné, plné lásky či túžby a očakávania – neváhajte a napíšte nám. Za každý príbeh, ktorý uverejníme vám pošleme 500 Sk.
Nový Čas pre ženy
P. O. BOX 41
820 04 Bratislava 24
heslo Skutočné príbehy
alebo na e-mail:
[email protected]