S manželom sme prežili veľa dobrého aj veľa zlého. Keď jeden alebo druhý z nás chcel zo vzťahu odísť, vždy sa to nejako utriaslo a dokázali sme spolu fungovať ďalej. Bolo to aj kvôli deťom. Tie sú však teraz veľké a mne sa už nechce robiť v niektorých veciach také kompromisy, aké som robila. Je to aj preto, že som spoznala muža, ktorý je galantný a úplne iný ako môj manžel. Ponúkol mi, že ak by som sa rozhodla odísť od manžela, mohla by som ísť k nemu. Dal mi najavo, že o mňa veľmi stojí a to mi lichotí. Bojím sa však urobiť takýto krok, pretože je to predsa len krok do neznáma. Mám to skúsiť?

Odpoveď astrológa:

V každom prípade sa budete musieť skôr či neskôr rozhodnúť , pretože sedieť na dvoch stoličkách naraz je rizikom, môžete spadnúť medzi ne. Na jednej strane máte zabehaný život, na druhej strane je vzrušenie z dobrodružstva. To prvé zostane, aj s vašou nespokojnosťou, tá sa nestratí. To druhé sa môže rýchlo zmeniť a namiesto rozprávky príde vytriezvenie. Galantný muž sa pri problémoch všedného dňa môže premeniť na niekoho, kto vás bude v niektorých situáciách rozčuľovať podobne ako manžel. Ak sa rozhodnete zostať vo vašom súčasnom vzťahu, aj tak je potrebné niečo vo vašom živote zmeniť. Manžela už asi nezmeníte, ale môžete meniť seba a svoj okruh záujmov. To môže byť schodná cesta.

Aj vy si chcete nechať poradiť?

Pošlite nám na email novycasprezeny @novycasprezeny.sk svoje a partnerovo krstné meno, presné dátumy narodenia a počet
mesiacov a rokov, koľko vzťah trvá. Poradíme, čo s tým treba urobiť. Napíšte, aj keď sa vám niekto iba páči a viete, kedy sa narodil. Poradíme, či sa oplatí do toho ísť. Svoju prosbu označte heslom typu: Jana a Jaro, pod ktorým si nájdete odpoveď.