Vychytená plus size supermodelka Ashley Graham sa objavila na hviezdami nabitej pred párty Met Gala v New Yorku a okamžite na seba strhla pozornosť. V ultra krátkych priliehavých metalických šatách predviedla svoj bujný dekolt a ani stehná neostali skryté. Cez plecia mala prehodený lesklý plášť z rovnakého materiálu ako šaty a nohy jej zdobili sandále na opätku s tenkým remienkom.

Ashley Graham
Ashley Graham
Zdroj: Northfoto

Ashley rozdávala úsmevy na všetky strany a párty si užívala spolu s takými menami ako Cindy Crawford, Justin Theroux a Rita Ora. Reakcia neprajníkov však na seba nenechala dlho čakať a jeden instagramový účet porovnával jej postavu s postavou modeliek Alessandry Amborsio a Mirandy Kerr. Anonymný používateľ poukazoval na to, aký je rozdiel medzi tučnými modelkami a skutočnými modelkami a označil fotku ako „fat vs fit“, čiže tučná vs fit.

Reakcia Ashley, ktorá motivuje ženy, aby sa naučili mať rady svoje telo, na seba nenechala dlho čakať: „To, či si alebo nie si modelka, nie je vecou váhy, pokožky, vlasov ani náboženstva. Pre všetky dievčatá, ktoré majú sny a nádeje – bojujte za ne a nedovoľte, aby vás úbožiaci na Instagrame zastavili.“

Ashley Graham
Ashley Graham
Zdroj: Northfoto

Ashley Graham nie je vo svete módy žiadnym nováčikom. Preslávila sa ako modelka spodnej bielizne a objavila sa na titulkách prestížnych magazínov ako Vogue či plavkového vydania Sports Illustrated. Sympatická Ashley sa snaží využiť svoju slávu a vplyv na to, aby ukázala, že krásne nemusia byť iba miniatúrne veľkosti XXS.

Viac fotiek nájdete v galérii »