Ewa Farna (20) sa svoje bucľaté nohy a objemný zadok snaží napchať do outfitov, od ktorých si sľubuje, že jej nedostatky schovajú. Lenže nie vždy sa trafí, a Farna si tak zbytočne ubližuje. Tak ako ju zradili skrátené "mrkváče".

Na akciu v centre Prahy prišla Farna v tesných džínsoch v tvare mrkváčov. Nielenže takéto nohavice pridávajú kilá, ale speváčke v nich muselo byť neuveriteľné teplo.

Ani samotný strih nohavíc Ewinej postave nepridal a svoj vzhľad speváčka dorazila ohrnutím nohavíc. Z jej krátkych končatín sa tak razom stali nohy trpasličie.

K optickému predĺženiu končatín si chcela zrejme pomôcť čižmami, čím si žiaľ tiež uškodila. Kto by si obúval semišové čižmy, keď je vonku horúco na odpadnutie? Aj nohy chcú po dlhej zime znova dýchať ...

Farna, vedomá si svojich nedostatkov, si k tesným mrkváčom vzala voľnú čiernu blúzku, ktorú zastrčila do džínsov. To by ešte ušlo, ale prečo si na to ešte obliekla ďalšiu vrstvu, a to červenú košeľu, ktorá už je v takomto počasí zbytočná? Košeľu si Ewa navyše zašpinila zmrzlinou, ktorú si asi dala cestou na akciu.

Tu je pre Ewu 5 rád, aby si už viac neubližovala!

1 ) Okamžite vymeň stylistu

Okolo speváčky sa v poslednej dobe motajú módni poradcovia, ktorí ju svojimi výtvormi "zabíjajú". Ako to bolo napríklad na odovzdávaní cien Anděl 2013, keď ju niekto napchal do o dve čísla menších červených šiat. Ewa by sa mala poobzerať po niekom, kto ju oblečie moderne, ale zároveň tak, aby v tom nevyzerala ako škatuľa.

2 ) Inšpiruj sa

Farna rozhodne nie je jedinou bacuľkou vo svete šoubiznisu. Napríklad speváčka Adele sa na javisku nikdy neobjaví bez toho, aby mala na sebe voľné šaty, napríklad do tvaru A. Takéto šaty vyzdvihnú vnady, ale zároveň skryjú väčší zadok a bucľatejšie stehná.

3 ) Nechaj telo dýchať

Obzvlášť teraz v horúcich dňoch nie je nutné svoje telo pchať do tesných džínsov a hodiť na seba hneď dva zvršky. Ewe by vôbec neuškodilo, keby nechala svoje krivky trošku prevetrať pod voľnejším oblečením, ktoré zároveň skryje jej nedostatky. Za skúšku by stála napríklad voľná sukňa dlhá až po zem alebo plátené nohavice.

4 ) Dospej

Cestou za deťmi si Ewa dala zmrzlinu, ktorá jej kvapla na červenú košeľu. Speváčka, ktorej je všetko jedno, si to pochopiteľne nevšimla, a tak na akciu dorazila ušpinená od zmrzliny ako malé decko. Ewa, už nie si jedna z nich. Už je na čase začať o seba dbať ako dospelá žena.

5 ) Zahoď čižmy

Aj Ewa si je vedomá, že vysoké podpätky ženám nohy predlžujú. Preto si k mrkváčom vzala čižmy na podpätku, avšak semišky na masívnych štekloch. Mala by si ale uvedomiť, že jej nohy by dostali razom inú podobu, keby si ku skráteným džínsom vzala aspoň páskové sandáliky, ktoré opticky predĺžia a zoštíhlia priehlavok. Nohy potom vyzerajú viac sexi.