Ženy bývajú často posudzované iba na základe krásy. Tento fenomén je tak rozšírený, až vzniká dojem, že spoločnosť s týmto prístupom k ženám súhlasí. Príkladom sú športovkyne, herečky či speváčky, ktoré sa nám na webe zobrazujú ako štíhle dlhonohé krásky a nie ako profesionálky, ktoré na dosiahnutí svojho úspechu musia tvrdo pracovať. Titulky o známych ženách, ktoré v časopisoch každodenne pútajú našu pozornosť, sa v drvivej väčšine týkajú vizuálnej stránky, napríklad: „Takto vyzerá dokonalá žena“, „Celebrita s ladnými krivkami chytá bronz na pláži“, „Elegantná hviezda sa vracia do práce“... Ak hľadáme novinky o mužských osobnostiach, nájdeme správy ako – „Hercov ďalší úspech!“, „Obľúbený novinár bojuje o publicitu“, „Autor bestsellerov predstavuje svoj ďalší hit“. Ženy však nepodliehajú všeobecným názorom ani stereotypom, a to vďaka sile, ktorá sa v nich ukrýva.

Žiadny pot, žiadne obmedzenia

Secret, popredná značka antiperspirantov v USA, je známa svojou podporou žien na ceste k ich úspechu. Spotrebiteľky v USA ju označili za vedúcu značku, ktorá podporuje ženy v súkromnej, spoločenskej aj profesionálnej sfére. Jej úlohou je bojovať proti obmedzeniu ženských silných stránok iba na fyzickú príťažlivosť, čím u žien buduje pocit sebavedomia, vieru vo vlastné schopnosti, posilňuje hodnoty a podporuje ženy v dosahovaní cieľov.

Karolina Bojar je poľskou ambasádorkou tejto značky. Je to nadaná študentka práva, talentovaná rozhodkyňa v profesionálnom futbale, ktorá počas zápasu úspešne zvláda sledovať hráčov, aj čeliť emóciám fanúšikov, pričom niekedy nabehá aj 14 km. Vie si dobre poradiť v ťažkých situáciách, no napriek všetkému ju ľudia poznajú kvôli jej vypracovanej postave – denník The Sun ju vyhlásil za najsexi futbalovú rozhodkyňu (nanešťastie, o mužskom idole sa nehlasovalo). Médiá sa sústreďujú hlavne na jej súkromný život a vzhľad a jej profesionálnym úspechom s vôbec nevenujú. Karolina Bojar v rozhovoroch spomína, že sa často stretáva s nevhodným správaním zo strany niektorých hráčov. Značke Secret nie sú podobné situácie ľahostajné, a tak v Poľsku iniciovala kampaň #KnihaNieObal, ktorej cieľom je vzdelávať spoločnosť, propagovať úspechy žien, podporovať ich na ceste k vrcholu a utvrdzovať ich v presvedčení, že disponujú obrovskou vnútornou silou.

Spojenci úspechu

Značka Secret sprevádza ženy pri budovaní ich vnútornej sily už viac ako sedemdesiat rokov. Tento účinný antiperspirant dodáva sebadôveru, ktorá uvoľňuje prirodzenú ženskú silu a vyzdvihuje osobnosť. Potenie je pre ľudské telo prirodzené, môže však vzbudzovať pocity zahanbenia, a tak negatívne ovplyvňovať sebadôveru človeka. Jedným z mnohých tajomstiev ženskej sily je sebadôvera, s ktorou majú ženy pocit, že im nič nestojí v ceste. Nezameniteľné antiperspiranty Secret boli vytvorené ako odpoveď na potreby žien, ktoré očakávali ochranu a sviežosť na najvyššej úrovni, aby sa mohli cítiť ešte ženskejšie a spokojnejšie. Počas svojho vývoja uviedla táto značka na trh nové zloženia a produkty, ktorými sa jej podarilo naplniť túžby aj trendy. Tieto výrobky sú dostupné v predajniach dm drogerie markt a na mojadm.sk.

Ilustračné foto.P&G

Osvedčená kvalita a účinnosť

Každá žena sa potí odlišne. Má však aj iný životný štýl a tempo. Preto si prirodzene vyberáme rôzne formy antiperspirantov, ktoré nám pomôžu cítiť sa pohodlne každý deň. Výrobky Secret ponúkajú rozmanité varianty, ktoré zmierňujú nadmerné potenie a neutralizujú nepríjemný zápach. Účinnosť kozmetiky dosvedčujú generácie verných zákazníčok. Antiperspiranty Secret poskytujú vyvážené pH, príjemný pocit sucha a nádhernú vôňu, ktorá vás bude obklopovať po dlhý čas.

Tuhý krémový antiperspirant – je navrhnutý pre ženy s jemnou citlivou pokožkou, ktorá si vyžaduje dôkladnú hydratáciu. Tuhé krémové antiperspiranty majú vyvážané pH a obsahujú hydratačné látky, vďaka ktorým je pokožka príjemne hladká, pričom dokážu zabezpečiť pocit sviežosti až na 48 hodín.

Tuhý antiperspirant – má vyvážené pH. Pot, vlhkosť a nepríjemný pach nemajú proti 48-hodinovej ochrane žiadnu šancu. Pomáha zbaviť sa nepríjemného zápachu, poskytuje pocit sucha, zabraňuje vytváraniu nepríjemných pachov a dodáva krásnu vôňu.

Momentálne najobľúbenejšou vôňou je rad Secret Rosewater – šíri jemnú, ale zároveň dominantnú vôňu ženskosti, ktorá je známa ako ružová voda. Napriek tomu, že je táto kvetinová vôňa jemná, dokáže udržať pocit sviežosti po celý deň. Rad Secret Delicate pomáha udržať sviežosť po celý deň a jeho jemná vôňa konvaliniek posilňuje sebavedomie aj v tých najnáročnejších situáciách. No a dokonalé produkty pre ženy, ktoré oceňujú zloženie bez vône a účinnú ochranu, poskytne rad Secret Natural Unscented.

S antiperspirantmi Secret vám nič nezabráni cítiť sa sviežo po celý deň! Objavte spoľahlivú sviežosť s najobľúbenejšou značkou dámskych dezodorantov v Spojených štátoch amerických. Bez potu. Bez hraníc.