1999 Sladkých sedemnásť

Deväťdesiate roky odštartovali Jessicinu kariéru. V roku 1996 sa preslávila úlohou dcéry reverenda Camdena a niekoľko rokov sme sledovali osud jej rodiny. Keď mala sladkých sedemnásť, chodila oblečená ako väčšina tínedžeriek v tom roku – s odhaleným pupkom. Hoci Jess ho mala prekrytý aspoň sieťkou.

1999 Sladkých sedemnásť
Zdroj: Getty Images

2006 Nový strih

Celé roky Jessica nosila dlhé vlasy upravené do nenápadného strihu. Keď mala dvadsaťštyri, rozhodla sa pre zmenu. A celkom radikálnu. Vlasy si dala poriadne skrátiť a prestrihať. Navyše ich dala presvetliť melírom. Pôsobila tak trochu ako rebelka, účes totiž nosila ležérne rozcuchaný.

2006 Nový strih
Zdroj: Shutterstock

2008 Žiarivá blond

O dva roky neskôr urobila ešte radikálnejšiu zmenu účesu. Svoje prirodzené hnedé pramene si dala odfarbiť na žiarivú blond. Niežeby vyzerala zle, ale pri hnedej oveľa lepšie vynikli jej krásne črty tváre. Ako barbie vyzerala v tvári dosť bledo a fádne.

2008 Žiarivá blond
Zdroj: Getty Images

2012 Šik v ofinke

Keď Jessica oslávila tridsiatku, vydala sa za Justina Timberlakea. Životnú zmenu oslávila aj novou frizúrou. Dala si ostrihať ofinu, ktorá s dlhými vlasmi pôsobila veľmi nežne, priam dievčensky a ubralo jej to pár rokov. V kombinácii s bielymi šatami to bol zásah do čierneho.

2012 Šik v ofinke
Zdroj: Shutterstock

2017 Čím staršia, tým odvážnejšia

Herečka rozhodne vie, čo jej pristane aj ako zaujať. Jej šaty dráždili mužskú fantáziu, no súčasne pôsobila veľmi žensky a sviežejšie než na začiatku milénia. V roku, keď dovŕšila 35 rokov, stavila viackrát na odvážnejšie modely. A veru, čím je staršia, tým odvážnejšie kúsky volí. A my jej tlieskame, lebo ich vie nosiť s noblesou.

2017 Čím staršia, tým odvážnejšia
Zdroj: Shutterstock

2022 Biela kráľovná

Hoci bez koruny a v nohaviciach, no titul kráľovnej si rozhodne zaslúži. Tento rok oslávila štyridsiatku, desiate výročie svadby a vyzerá, akoby rokmi skôr mladla. Žeby našla recept na elixír mladosti? Jedno je isté, biela farba a balejáž Jessice pristanú. Dovolíme si tvrdiť, že je čoraz viac sexi.

2022 Biela kráľovná
Zdroj: Getty Images