Prémiový morský kolagén

Jedným z najobľúbenejších produktov značky ZEEN by Roal je určite prémiový hydrolyzovaný kolagén v prášku, ktorý je dostupný hneď v dvoch verziách.

Kolagén PURE obsahuje 6 000 miligramov morského kolagénu, ktorý je totálnym zázrakom pre vašu pleť. Pýtate sa prečo? Pretože kolagén je v našom organizme prirodzene prítomný, no po približne 25. roku života ho naše telo produkuje stále menej, čo má za následok ovisnutú a suchú pleť plnú vrások. Užívaním hydrolyzovaného kolagénu tak pokožke doprajete výživu, ktorú potrebuje preto, aby nestratila svoju elasticitu a krásu ako za mlada.

Siahnuť však môžete aj po takzvanej zlatej verzii ZEEN kolagénu. Okrem samotného morského kolagénu obsahuje aj látky navyše ako kyselinu hyalurónovú, vitamín C a zinok, ktoré taktiež prispievajú k dokonale žiarivej a zdravej pleti.

No viete, čo je na oboch ZEEN kolagénoch najlepšie? Že obsahujú hneď 3 typy kolagénu, ktoré okrem pozitívneho vplyvu na kožu prinášajú aj ďalšie benefity pre vaše telo. Posilnia vlasy a nechty, zlepšia trávenie aj imunitu či pohyblivosť kĺbov.

Ilustračné foto
Zdroj: ZEEN by Roal

Antioxidant pre pokožku

Starnutie našej pokožky má na svedomí nielen nedostatok kolagénu, ale aj vplyv oxidačného stresu. Čo to vlastne je?

Jednoducho povedané, oxidačný stres nastáva, keď je v našom tele neprimerane veľké množstvo voľných radikálov, ktorých je viac, než prospešných látok. Tento „nebalans” spôsobuje ničenie buniek, čo sa môže prejaviť napríklad aj na rýchlo starnúcej pokožke. Ako sa dá proti oxidačnému stresu bojovať?

Napríklad aj výživovým doplnkom Antioxidant pre pokožku, ktorý obsahuje až 40 bioflavonoidov so silnými antioxidačnými účinkami a výťažok z borovice prímorskej, ktorá dokáže až 20-krát účinnejšie bojovať proti voľným radikálom než vitamín C. Aby toho však nebolo málo, tak obsahuje tiež extrakt z čerešne acerola, ktorá je taktiež plná antioxidantov. Tento produkt je jednoducho dokonalým kokteilom pre vašu pokožku!

Vitamín C

Pre perfektný stav pleti je veľmi dôležitý aj vitamín C. Prečo? Pretože podporuje prirodzenú tvorbu kolagénu, pomáha s hojením rán, napríklad pri akné, pôsobí ako antioxidant, ktorý zmierňuje vplyv UV žiarenia na našu kožu a dokonca pomáha zosvetli prípadné pigmentové škvrny. Vitamín C je jednoducho „povinnou jazdou” pre všetky ženy, ktoré si chcú udržať večnú mladosť.

Ilustračné foto
Zdroj: ZEEN by Roal

Všetko v 1 balíčku

Všetky spomínané výživové doplnky si môžete zakúpiť jednotlivo. No prečo by ste to robili, keď ich do 15. decembra môžete mať všetky dohromady a za skvelú cenu?

ZEEN by Roal sa rozhodol spojiť morský kolagén, vitamín C a Antioxidant pre pokožku do jedného vianočného balíčka, v ktorom platíte len za kolagén a zvyšné produkty máte úplne ZADARMO! Skvelé, však?

Môžete si vybrať verziu s morským kolagénom PURE, ku ktorému dostanete zdarma 3 balenia vitamínu C a 1 balenie Antioxidantu pre pokožku. V balíčku so zlatým morským kolagénom s citrónovou príchuťou zase dostanete 2 balenia vitamínu C a 1 balenie Antioxidantu pre pokožku. A to všetko balené do krabičiek s milou vianočnou potlačou. Tak, ktorý balíček pre dokonalú pleť si vyberiete vy?

Kedy inokedy je ten správny čas dopriať svojej pokožke luxusnú starostlivosť zvnútra, ak nie počas Vianoc? Tak nezmeškajte túto skvelú ponuku a vyberte si svoj balíček krásy do 15. decembra 2021. Nájdete ho exkluzívne v predajniach DM drogerie markt alebo priamo na stránkach ZEEN WORLD.

Ilustračné foto
Zdroj: ZEEN by Roal