1. krok
Na začiatok jednoduchá správa: množstvo žien sa ráno nevenuje svojej pleti rovnako dôkladne ako večer, skôr sa zameriavajú na make-up. Lenže pleť potrebuje dôkladné čistenie aj ráno. Počas spánku totiž intenzívne regeneruje a vylučuje kožný maz, ktorý je potrebné odstrániť tiež. So správnym čistením vám pomôžu micelárne vody od L'Oréal Paris. Tvár zbavia prebytočného mazu, osviežia ju, zmatnia a postupom času jej kvalitu viditeľne zlepšia. Môžete vyberať z ponuky niekoľkých druhov podľa typu pleti a spôsobu využitia.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: L'Oréal Paris

2. krok
Každý typ pleti potrebuje iný druh starostlivosti a zásadnú úlohu zohráva aj vek. Čím je pokožka staršia, tým viac stráca elasticitu, hydratáciu a stáva sa suchšou. Všetky tieto neduhy dokáže vyriešiť omladzujúce pleťové sérum Revitalift Laser Renew od L'Oréal Paris. Pravidelným používaním proces starnutia pleti zbrzdí a redukuje výskyt vrások i bez zásahu estetického dermatológa. Obsiahnutá látka Pro-Xylane cielene podporuje obnovu kožných buniek, čím navracia pleti hustotu a póry viditeľne zmenšuje. Kyselina hyalurónová zase preniká do všetkých vrstiev pleti, optimálne ju hydratuje a zjednocuje.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: L'Oréal Paris

Pokiaľ máte 40 rokov a viac, môžete skúsiť ďalší produkt z radu L'Oréal Paris - intenzívny denný krém Revitalift Laser X3. Kombinácia aktívnych látok Pro-Xylane, kyseliny hyalurónovej a LHA vyhladzuje nielen vrásky, ale napomáha pleti navrátiť jej pevnosť, pružnosť a zjednotiť jej tón.
Starostlivosť si zaslúži aj očné okolie, ktoré potrebuje zvlášť šetrné zaobchádzanie. K redukcii vrások a vačkov pod očami ideálne poslúži očný krém Revitalift Laser X3. Popri účinných látkach Pro-Xylane a kyseline hyalurónovej obsahuje navyše kofeín, ktorý v jemnej pleti stimuluje mikrocirkuláciu a oživuje ju. Produkt v podobe tekutej bázy sa navyše skvele nanáša pomocou kovového aplikátora.
Všetky tieto produkty sa vzájomne jedinečne dopĺňajú. S ich pomocou je atraktívna mladistvá pleť na dosah každej žene.