O bývalej Superstáriste Gábine Gunčíkovej platí, že doma nikto nie je prorokom. Aj keď v speváckej súťaži skončila druhá za Lukášom Adamcom, so svojím spevom sa jej podarilo preraziť za veľkou mlákou. Stala sa totiž sólovou speváčkou americkej rockovej kapely Trans-Siberian Orchestra, s ktorou absolvovala rozsiahle turné.

Finálová dvojica si víťazstvo navzájom dopriala
Finálová dvojica si víťazstvo navzájom dopriala
Zdroj: Ivan Kováč - Nový Čas

Gábina má v Amerike veľa nových priateľov, na Havaji má zase svojho hlasového pedagóga. Lekcie v jeho škole jej výrazne pomoli ešte k lepším speváckym výkonom a tak Gábine bude onedlho reprezentovať Česko v medzinárodnej súťaži Eurovision Song Contest, kde bude spievať pieseň I Stand.

Gabriela Gunčíková
Gabriela Gunčíková
Zdroj: Facebook G. G.

Speváčka má už pre túto príležitosť pripravené biele éterické šaty. Gábina sa fotkami z ich skúška pochválila aj na sociálnej sieti. A hoci to na prvý pohľad mohlo vyvolať dojem, že sú to svadobné šaty, speváčka pre portál blesk.cz priznala, že sa jej vzťah s priateľom rozpadol, takže svadbu zatiaľ určite nechystá. Blondínka je teraz v jednom kole, ale keďže to, čo robí, ju nesmierne baví, tak si svoju zaneprázdenosť dokonca aj užíva.

 

Gabriela Gunčíková
Gabriela Gunčíková
Zdroj: Reprofoto/ I Stand, ČT