Pásiky na stenách

Zelená je farba jari. Ak ju dostanete aj do vášho interiéru, pomôže vám vytvoriť príjemné prostredie. Moderné sú rôzne farebné pásy na stenách – zelenú výborne doplní červená a biela farba. Pohrajte sa aj s drobnými detailmi – vankúšmi, vázičkami, kyticou či jablkami.

Praktický polystyrén

Ak sa vám zunovali vaše jednofarebné steny, rozžiarite ich s obyčajným kvádrom z polystyrénu! Namočte ho jednou stranou do vybratej farby a môžete sa vyblázniť podľa svojho vkusu. Šikovný stolíkUž dlhší čas zháňate konferenčný stolík do obývačky, no žiaden sa vám nepáči? Pokiaľ ste dostatočne zručná, môžete si jeden vyrobiť. Do kovovej konštrukcie vsaďte farebný plast alebo sklo, hotový stolík bude ozaj originálny. Nezabudnite ani na rezané kvietky, ktoré navodia tú správnu jarnú atmosféru.

Zmenená linka

Ani staršia kuchynská linka nemusí byť hneď na „odpis“. Buď ju môžete prestriekať farbou, alebo nalepiť na dvierka farebné fólie. Najlepšie ukážu, ak ich farebne odlíšite rôznymi odtieňmi. Vaša kuchyňa dostane druhý dych!

Trendové rámiky

Zíva na vás prázdna stena? Alebo na nej visia nenápadné obrázky? Tak to zmeňte! Zaveste si tam niekoľko farebných rámikov, ktoré nielen vyniknú, ale ponúknu aj skvelé miesto pre vaše rodinné fotografie alebo pre tie z vašej poslednej dovolenky. Ak chcete opticky zväčšiť priestor, vyplňte ich zrkadlami.

Jarný motív

Takéhoto motýľa môžete mať doma aj vy a nemusíte byť ani veľmi nadaná. Dnes sú totiž dostať nielen šablóny, podľa ktorých to zvládne aj začiatočník, no najjednoduchšie je nalepenie hotovej fólie či tapety na stenu. Aby bola izba dokonalá, navlečte vankúše aj paplóny do obliečok s jarným motívom.

Výrazné doplnky

Minimálne výdavky, no maximálny účinok! Totiž, ak túžite po zmene, nemusíte búrať obkladačky. Stačí, ak zmeníte alebo dokúpite doplnky ako napríklad koberček, kôš, osušky, poháre na zubné kefky a podobne.