➻ Julia zmagnetizovala mladých aj starých, mužov i ženy už v roku 1990 v romantickej komédii Pretty Woman, kde stvárnila úprimnú dušu – dievča z ulice Vivian Ward. Táto rola odštartovala jej veľkú kariéru a obľúbenosť.

➻ Podľa nej však hlavná rola, ktorá ju robí šťastnou a vyčarí na jej tvári ten nádherný široký úsmev, je úloha matky. S manželom kameramanom Dannym Moderom majú dvojičky Phinnaeusa a Hazel (12) a syna Henryho (9). Láska v rodine ju napĺňa pozitívnou energiou.

➻ Stará sa o seba, no neskrýva vrásky. K jej zásadám, čo sa krásy týka, patria tieto: Umyje si zuby vždy predtým, ako vyjde z domu. Strihanie a farbenie vlasov necháva na kaderníkov. Hlavné je, aby sa cítila pohodlne – vždy vám musí byť fajn, radí.

Úžasné vystupovanie: je úplne  jedno, v akej situácii, Julia vždy priláka svojím kúzlom každé  publikum.
Úžasné vystupovanie: je úplne jedno, v akej situácii, Julia vždy priláka svojím kúzlom každé publikum.
Zdroj: Northfoto

➻ Stravuje sa zdravo, zelenina, ovocie, dusené mäso, málo gluténu. Cvičí jogu, behá.

➻ Je temperamentná a nebojí sa povedať si svoje. Nemá rada paparazzov, fotografovi, ktorý ju celý deň sledoval, vysvetlila, že ju to obťažuje a nech jej dá pokoj.

➻ Veľa dostáva, veľa dáva. To ju robí lepšou bytosťou a prejavuje sa to aj na jej vyžarovaní. Julia patrí k najlepšie plateným hollywoodskym herečkám, no svoje bohatstvo si nenecháva len pre seba. Vždy, keď sa dá, pomáha tým, ktorí to potrebujú. Pomáhala UNICEFu ako ambasádorka na Haiti, podporuje menšinové skupiny.

Pre Juliu je rodina základ - deťom varí a stará sa o ne spolu s manželom.
Pre Juliu je rodina základ - deťom varí a stará sa o ne spolu s manželom.
Zdroj: Shutterstock

➻ Zostáva nohami na zemi. Aj keď je bohatá a slávna, nestavia si vzdušné zámky a snaží sa zachovať vyváženosť medzi slávou a normálnym fungovaním. Teší sa, keď môže mužovi a deťom navariť aj tri jedlá za deň.

➻ Nie je na sieti – instagrame ani inom sociálnom médiu. Podľa nej je to ako cukrík, ktorý vám zalepí prsty a už sa lepkavosti nedá zbaviť. Nevyhľadáva svoje meno na Googli, nečíta anonymné kritiky s cieľom ublížiť. A všeobecne sa nerada háda.

Najdôležitejší na žene je úsmev.
Najdôležitejší na žene je úsmev.
Zdroj: Northfoto

➻ Vyrovnala sa s tým, že čas sa nezastaví, či sa jej to páči, alebo nie.

➻ George Clooney o nej povedal: „Príčina, prečo je Julia stále taká krásna, nie je jej zovňajšok, ale to, čo má vo svojom vnútri, to, kým je.“

➻ Najlepšia rada pre krásu, ktorú kedy dostala – vystri sa!