Liz má skvelé gény, no ovláda aj šikovné triky, ktorými si raz-dva uberie pár rôčkov. Prečo sa neinšpirovať? Dievčensky ružové líčka, bezchybný mejkap a šťavnaté pery rozžiaria aj vás!

Prsty preč!

Ak si želáte bezchybné krytie, zabudnite na nanášanie mejkapu prstami. Potrebujete špeciálny štetec na mejkap a korektor pod oči. Je to nevyhnutnosť, pretože inak len upozorníte na zväčšené póry, vrásky a pigmentové fľaky. Aby ste predišli efektu masky, mejkap naneste až k línii vlasov a na krk.

Krásu jej závidia aj mladšie ročníky.
Krásu jej závidia aj mladšie ročníky.
Zdroj: Northfoto

Ani na krok bez lícenky

Rumenec na líčkach je starý vizážistický trik, ktorý nemá konkurenciu. Aplikujte si trochu krémovej alebo púdrovej farby na jabĺčka líčok (tóny ružovej sú ideálne) a okamžite nadobudnete mladší a sviežejší vzhľad. Len to vyskúšajte!

Husté mihalnice

Ak máte slabé a riedke mihalnice, neskúšajte to s vrstvami riasenky, ktorá vám nepekne polepí aj to málo, čo máte. Spoľahnite sa na jednoduchý trik s medziriasnou linkou – tmavú ceruzku na oči veďte v tenučkej línii tesne pozdĺž mihalníc, ktoré opticky nadobudnú väčšiu hustotu. Potom už len jeden jemný ťah kvalitnou riasenkou a je to!

Elizabeth Hurley
Elizabeth Hurley
Zdroj: Getty Images