Premiéru filmu 50 odtieňov slobody si nedali ujsť mnohé známe dámy. Ako sa na takúto príležitosť obliekli? Nuž, niekto bol sexi a niekto zase vyzeral akoby si len odbehol z víkendovej chalupy.

Katarína Jakeš Štumpfová: Street style v čiernom

Katarína Jakeš Štumpfová
Katarína Jakeš Štumpfová
Zdroj: CinemArt SK

Toto berieme. Po prvé, ľadvinka je momentálne najštýlovejším doplnkom celebrít a po druhé, čierna v Katkinom podaní nevyznieva smutne ani fádne. Základnú kombináciu roláku, áčkovej koženej sukne a šnurovacích topánok efektne dopĺňa klobúk a spomenutá kapsička.

Zuzana Vačková: Nežná a moderná

Zuzana Vačková
Zuzana Vačková
Zdroj: CinemArt SK

Romantická plisovaná midi sukňa a kožená motorkárska bundička? Áno, štýlové kontrasty milujeme. Neprekáža ani čiapka a šál, trochu rušivo pôsobí priveľká taška. A chcelo by to výraznejší mejkap, Zuzi!

Katarína Brychtová: Niet nad pohodlie?

Katarína Brychtová
Katarína Brychtová
Zdroj: CinemArt SK

Juj, niekto to tu poriadne odflákol. Outfit by mal šmrnc, keby v ňom vítala víkendových hostí na chalupe, ale na premiéru? V porovnaní s inými hosťami Katka pôsobí, akoby sa zabudla preobliecť. Namiesto topu si mala obliecť dlhšiu košeľu a bolo by to fajn.

Veronika Husárová: Sexi minimalizmus

Veronika Husárová
Veronika Husárová
Zdroj: CinemArt SK

Tlieskame. Niet nad jednoduchú eleganciu so štipkou originality – dlhé saká a pulóvre nosené ako šaty sú trendy vychytávkou sezóny. Vysokánske čižmy nad kolená siahajúce až do polovice stehien sú k tomuto outfitu nevyhnutnosť.

Marek Fašiang: Sympatická ležérnosť

Marek Fašiang
Marek Fašiang
Zdroj: CinemArt SK

Z outfitu si veľkú hlavu nerobil a namiesto 50 má na sebe len 3 odtiene sivej, ale aj tak je to fešák. Slovenský Ryan Gosling je neprehliadnuteľný aj v ležérnom outfite.