Andrea Pálffy – Belányi

1213398:fullwidth:true:true:true

Andrea Pálffy-Belányi si vybrala róbu u Moniky Lacekovej. Opäť v módnych pastelových farbách. Na moderátorku som zvyknutá na výraznejšie farby, ktoré jej veľmi pristanú, ale ani toto nebol krok vedľa. Šaty ju zjemnili a pôsobila veľmi krehko a nežne. Už by sa stačilo postaviť iba na lúku a vítať prichádzajúcu jar.
7/10

Andrea Heringhová

1213389:fullwidth:true:true:true

Bývalá playmate Andrea Heringhová prišla na odovzdávanie cien OTO opäť po boku Borisa Kollára a vyzerala veľmi spokojne. Napriek tomu, že šaty od Lanvin vyzerali veľmi jednoducho, boli zaujímavé svojou nezvyčajnou farbou. Páčilo sa mi, že ich skombinovala s modrými kamienkovými topánkami s červenou platformou a rovnakou kabelkou. Andrea vie, čo sa nosí. A konečne zvolila jednoduchý, menej výrazný make up aj vlasy, ktoré ju omladili a zjemnili.
10/10

Mirka Partlová

1213400:fullwidth:true:true:true

Veľmi zaujímavý model šiat, ktorý akoby bol celý vystrihnutý z novín mala na sebe Mirka Partlová. Potlač na nich bola so známych filmov strieborného plátna. Vtipná jej aj aplikácia na prsiach, mašličky pripichnuté špendlíkmi. Je dobré, že herečka mala vizáž, ktorá korešpondovala s obdobím točenia týchto filmov.
9/10

Diana Mórová

1215624:fullwidth:true:true:true

Dianu Mórovú si zle oblečenú ani neviem predstaviť. Modré flitrované šaty si požičala u bývalých missiek Hreňovčíkovej a Povrazníkovej. Tieto dve dámy sto percentne vedia, čo herečke svedčí. Modrá farba šiat sa veľmi hodí k jej farbe vlasov a pleti. A trblietky na celých šatách si môže dovoliť iba žena s dokonalou postavou a tú Diana má.
10/10

Veronika Ostrihoňová

1215780:fullwidth:true:true:true

Sajfa má pri sebe veľkú kočku. Napriek tomu, že jeho frajerka Veronika riešila šaty, ktoré boli od návrhára Teda Bakera, narýchlo, nakoľko sa po skúške v New Yorku ponáhľala na Slovensko, vyzerala ako vamp. Naozaj dokonalá hollywoodska vizáž, perfektne vyčesané vlasy a super náušnice, na ktorých vyniká Sajfova fotka. Naozaj super nápad. Sajfa má byť právom na čo hrdý.
10/10

Zdenka Predná

1213404:fullwidth:true:true:true

V štýle glamour rock sa na párty ukázala speváčka Zdenka Predná, ktorú
tiež obliekla Jana Pištejová, ktorej rukopis na šatách je ľahko
rozpoznateľný. V každých totiž vidno trošku drzosti, sú sexi a
zvýrazňujú ženské krivky. Zdenke tieto čierne veľmi pristali, má
krásne nohy, môže si dovoliť aj ultra krátku sukňu. Zdenka vie, že do
otvorených topánok sa pančušky nenosia, nech by bola akákoľvek zima.
Perfektná je aj vybíjaná kabelka a lak na nechtoch zladený s
topánkami.
10/10

Lucia Barmošová

1213390:fullwidth:false:false:true

Moderátorka Lucia Barmošová bola hviezdou večera. Vyzerala naozaj rozprávkovo. Lucia stavila na svoju osvedčenú módnu návrhárku Petru Póorovú, ktorá jej šaty šila aj minulý rok. Boli urobené akoby z dvoch dielov, bielej blúzky a modrej sukne, stiahnutej čiernou mašľou, v ktorej vynikol jej osí driek. Jemný make up a nedbalo stiahnuté vlasy z nej urobili kráľovnú večera.
10/10

Soňa Skoncová

1213402:fullwidth:false:false:true

Modelka Soňa Skoncová priletela z Los Angeles a hneď na druhý deň odovzdávala sošku OTO v uniforme, v ktorej zažiarila po boku "Borata" na Oscaroch. Na párty si však zobrala šaty od Jany Pištejovej. Boli asymetrické, čipkované, s veľkými strapcami a veľmi sexi. Chválim, že Soňa si k nim nezobrala lodičky, ale vysoké semišové čižmy, čo pôsobilo trochu rebelsky.
10/10

Jana Prágerová

1213485:fullwidth:true:true:true

V krásnych modrých šatách od Jany Pištejovej bola oblečená organizátorka ankety OTO Jana Prágerová. Vyzerali ako nočná obloha posiata tisícami žiarivých hviezd. Aplikácia na vrchu bola našitá len na priesvitnej látke, čo pôsobilo veľmi sexi, nakoľko Jana nemala podprsenku. Dôležitým doplnkom sú aj čierne mini rukavičky.
10/10


Erika Barkolová

1213408:fullwidth:false:false:true

Moderátorka Erika Barkolová si vybrala šaty od Michaely Bubeliny, ktorá na šaty priamo ručne maľuje. Na týchto vynikol obraz milujúceho sa páru. Šaty Erike dokonale sadli, je vidno, že pár kíl schudla. Svoju farbu vlasov stmavila o pár odtieňov a urobila dobre. Už nikdy platinový blond, Erika.
9/10

Mária Čírová

1213394:fullwidth:false:false:true

Aj nastávajúce mamičky môžu byť príťažlivé. Dôkazom toho je speváčka Mária Čírová, ktorá hrdo vystavuje svoje stále sa viac zväčšujúce bruško na obdiv na každej dôležitej akcii. Aby nepôsobila veľmi jemne, zvolila dramatickú vizáž a jej vílovské šaty boli na prsiach zvýraznené čiernym latexom. Pastelové farby na šatách sa objavujú takmer vo všetkých najnovších kolekciách svetových módnych domov.
9/10

Tamara Heribanová

1213407:fullwidth:false:false:true

Moderátorke a spisovateľke Tamare Heribanovej odvaha rozhodne nikdy nechýbala. Na každej spoločenskej akcii býva vždy dokonale oblečená aj keď trošku inak ako býva na konzervatívnom Slovensku zvykom. Oblečenie, ktoré mala na OTO-vi pochádzalo od svetoznámeho Thierryho Muglera, ale celé to doladil a vymyslel, tiež došil jej kamarát Lukáš Kimlička. Mnohých Tamara šokovala aj blond vlasmi. Bola to však len parochňa, v ktorej ju nespoznal ani vlastný otec.
10/10

Kristína Farkašová

1213396:fullwidth:false:false:true

Toto sú nohy až do neba! A Kristína Farkašová si to dobre uvedomuje. Takmer vždy ich hrdo vystavuje. Celkový dojem pôsobí dobre až na pár detailov. Vrchný diel vyzerá, akoby bol herečke o číslo väčší, mal by viac obopínať jej prsia a kabelka by sa skôr hodila úplne malá. Vizáž je však fantastická.
7/10

Nela Pocisková

1213397:fullwidth:false:false:true

Víťazka v kategórii Speváčka Nela Pocisková vyzerala v čiernych šatách
ako usadlá panička. Nela je mladé dievča, ktoré by sa malo obliekať do
živších farieb. Šaty samé o sebe sú krásne aj aplikácia pierok na ramenách je IN, možno by vyzerali lepšie, ak by mala len tak spustené vlasy do jemných vĺn. Nerozumiem kaderníkovi, ktorý jej vytvoril toto čudo na hlave, pridal jej minimálne 10 rokov.
5/10

Tomáš Maštalír

1213486:fullwidth:true:true:true

Konečne nie biela košeľa. Herec Tomáš Maštalír sa vyparádil. Páči sa mi, že si obliekol čiernu košeľu s kravatou v rovnakej farbe a tmavomodré sako olemované čiernou. Tomuto outfitu nie je čo vytknúť.
10/10

Zuzana Smatanová

1213484:fullwidth:true:true:true

Už klasicky si Zuzana Smatanová nechala šiť šaty u kamaráta Borisa Hanečku. Boli naozaj odvážne. Odhaľovali nohy a na prvý pohľad sa zdalo akoby vo výstrihu mala nalepené malé krištáliky. Tie držali samozrejme na priesvitnej telovej látke. Zaujímavá bola aj dlhá vlečka a stále trendy telové topánky s červeným vnútrom.
8/10

Natália Kacinová

1213483:fullwidth:true:true:true

Queen of the World Natália Kacinová napriek pokročilému štádiu tehotenstva vyzerá naozaj krásne a príťažlivo. Obopnuté šaty od Róberta Bartolena zvýrazňujú jej veľké bruško. Jemná čipka zase jej plný dekolt. Naozaj sexi mamička. Len jedno mínus, možno by som v tomto radostnom očakávaní zvolila inú farbu ako čiernu.
9/10