Nájsť aspoň jeden skvelý kozmetický produkt je výhra, no môcť si vyskladať celú kozmetickú výbavu z produktov jedinej značky už možno považovať za jackpot. Zoznámte sa s novinkami Gabriella Salvete a vyhrajte!

Gabriella Salvete prináša vítané spestrenie

Rozmaznávajte svoje telo počas každodenného očistného rituálu. Sprchovacie gély Gabriella Salvete v pestrých obaloch sa k pokožke správajú jemne ako nežný milenec, výborne čistia a nádherne voňajú.

Ilustračné foto
Zdroj: Parfuméria Elnino.sk

Romantika v kúpeľni

Ak sa po očiste chcete cítiť ako znovuzrodení, infiltrujte do svojej kúpeľne i voňavé šumivé bomby do kúpeľa, kúpeľové soli, tekuté mydlá a krásne doplnky nebezpečne hebké na dotyk.

Ilustračné foto
Zdroj: Parfuméria Elnino.sk

Masky na ruky a nohy

Po dobrom kúpeli prichádza čas postarať sa o ruky a chodidlá. Vrelo odporúčame regeneračné masky na ruky s propolisom a výťažkom z perál. Pocit hydratácie a jemnosti pokožky prichádza už po 30 minútach. A to najlepšie? Aplikácia takejto masky sa nesie v duchu jednoduchosti. Stačí nasadiť maskou napustené ponožky / rukavice a môžete relaxovať.

Ilustračné foto
Zdroj: Parfuméria Elnino.sk

Dokonalý relax a odstránenie stresu

Keď už je reč o maskách, nahliadnite aj do ponuky pleťovej kozmetiky Gabriella Salvete. Zrak vám okamžite padne na pleťové masky v rôznych prevedeniach. Niektoré sa iba priložia, iné natriete. Napríklad špachtličkou. Zídu sa tiež vatové tampóniky, alebo masážny valček. Milovníčky no-waste životného štýlu poteší aj opakovane použiteľný čistiaci vankúšik z mikrovlákna, ktorý možno vyprať v práčke.

Ilustračné foto
Zdroj: Parfuméria Elnino.sk

Je ľahké dôverovať značke českého pôvodu, s ktorou máme všetci tak veľa pozitívnych skúseností. Ak sa novinky Gabriella Salvete dotkli i Vášho srdca, zapojte sa do súťaže na našom Facebooku. Parfuméria Elnino.sk venuje až trom z vás balíčky týchto vynikajúcich produktov.