Dámy si dali naozaj záležať a predviedli sa v tom najlepšom svetle. Hviezdou večera bola jednoznačne Lucia Barmošová (30), ktorá doslova žiarila. Nela Pocisková (22) síce cenu za najlepšiu speváčku nezískala, no aspoň konečne odhalila svoj dekolt a podprsenku nechala doma. Príjemne prekvapili aj nastávajúce mamičky - Monika Hilmerová (38) a Zuzana Kanócz (33).

Lucia Barmošová

Lucia Barmošová je hviezda. Výraznou marhuľovou farbou šiat totálne žiarila. Sú jednoduché, hladké a splývavé a dokonale kopírujú jej postavu. Ako doplnok slúži len jemný perlový opasok.

10/10

Adela Banášová

Adela Banášová vyzerala ako dievčatko. Krásne šaty baletkovského strihu z čiernej čipky od Maje Andrašovanovej z Mak`s Studio jej veľmi pristali. Dôraz je kladený najmä na útly pás. Jediným doplnkom je výrazné srdce. Tlieskam.

10/10

Jana Prágerová

Riaditeľka agentúry APA a zároveň organizátorka tejto prestížnej ankety Jana Prágerová znovu stavila na svoju dvornú návrhárku Janu Pištejovú, ktorá ju už dokonale pozná. Pištejová je známa svojimi sexi šatami, ktoré zdôrazňujú ženskosť. Tento model necháva vyniknúť dokonalému dekoltu a štíhlym nohám. Krajka spolu s telovou podšívkou je stále IN

10/10

Michaela Čobejová

Ani na takúto slávnostnú príležitosť, akou je OTO, nie je nutná dlhá róba. Michaela Čobejová sa nahodila do krátkych bielych kokteilových šiat s odhaleným chrbtom zo salónu Fashion SOS, ktorý patrí misskám Lucii Povrazníkovej a Vladimíre Hreňovčíkovej. Herečka v nich vyzerala úchvatne a dievčensky. Krásne sú bordové lodičky na platforme, ktoré zladila s lakom na nechty.

10/10

Lenka Čviriková-Hriadelová

Lenka Čviriková-Hriadelová ukázala na slávnostnom odovzdávaní asi viac ako chcela. Dopomohli jej k tomu šaty, ktoré boli na vrchu prekryté priesvitnou halenkou, zviazanou do uzla. Zaujímavá bola najmä sukňa kombinovaná čiernou a telovou látkou. Červené náušnice si ale mohla odpustiť.

9/10

Nela Pocisková

No konečne Nela Pocisková trošku odhalila dekolt. Je mladá a krásna, tak prečo nie. Páči sa mi kombinácia telového zamatu a maslovej čipky. Vrchnú časť šiat drží pokope len masívna kovová brošňa.

9/10

 Monika Hilmerová

Krásna budúca mamička Monika Hilmerová si na túto príležitosť šaty požičala. Vzhľadom na jej zväčšujúce sa bruško urobila dobre, že si vybrala antický strih šiat. Výrazne ozdobený dekolt si nežiada viac doplnkov a preto Monika zvolila len jemné náušnice. Krátky strih vlasov jej veľmi pristane.

10/10

 Andrea Heringhová

Andrea Heringhová v poslednej dobe z veľmi vyzývavej presedlala na jemnosť, najmä čo sa týka vizáže. Vlasy postupne zosvetlila, čo prispelo k tomu, že jej výrazné črty tváre sa tiež zjemnili. Účes a make up je dokonalý. Taktiež biele šaty s pelerínkou a vybíjané lodičky z nej robia dokonalú  dámu.

10/10

 Zuzana Kanócz

Zaujímavý, extravagantný model má na sebe tiež nastávajúca mamička Zuzana Kanócz. Biela blúzka so zdvojeným golierom a veľkou látkovou aplikáciou, ktorá predstavovala veľký náhrdelník, sa vydarila. Aj nepravidelne strihaná sukňa je pekná, mohla však byť úplne po zem, aby zakrývala topánky. Zuzana by urobila lepśie, ak by si vybrala lodičky na platforme. Vizáž je však bezchybná.

8/10

Denisa Mendrejová


Denisa Mendrejová je oblečená vždy perfektne. Inak tomu nebolo ani na OTOvi. Čierne šaty trošku evokovali spodnú bielizeň, najmä čo sa dekoltu týka, ale to bol zámer, ktorý vyšiel na jednotku. Plecia zahaľovala nádherná čierna kožušina. Doplnky - jednoduchý minimalizmus v podobe veľkých náušníc. Účes od Jana Molnára nemá chybu.

10/10

Karin Haydu

Herečka Karin Haydu dáva vždy prednosť farebným modelom a robí dobre. K jej južanskej vizáži veselé farby naozaj pristanú. A tieto kvetinové farebné šaty s odhaleným dekoltom sú toho dôkazom.

10/10


Petra Polnišová

Petra Polnišová mi v tomto strihu šiat veľmi pripomína speváčku Adele. Možno práve u nej brala inšpiráciu. Je dobré, že čierna farba šiat je ozvláštnená podkladovou sivo-striebornou podšívkou. Celok tak nepôsobí smutne. K výraznému červenému laku na nechtoch by sa hodil pre oživenie aj červený rúž.

8/10

Sisa Lelkes Sklovska

Sise Lelkes Sklovskej vzhľadom na jej perfektnú postavu sadnú obtiahnuté strihy šiat. Páči sa mi výrazná smaragdová farba, ktorá je posiata drobnými trblietavými kamienkami. Kombinácia smaragdovej a fialovej, ktorú má Sisa na nechtoch a topánkach je krásna, neviem však či už doplnky, i keď sú nádherné, nie sú príliš. Hodili by sa viac k čiernym jednoduchým šatám. Čo sa týka make upu, treba určite zmeniť vizážistku. Čo je moc, je moc.

7/10

Monika Flašíková-Beňová

Monika Flašíková-Beňová sa vyjarnila. Jemná pastelová žltá je dobrou voľbou a krásne sú aj kvetinové aplikácie na pleciach. Šaty by boli krajšie, ak by boli tesne pod kolená. Nepáči sa mi na nej len zelený lak na nechtoch rúk a nôh.

8/10

 Katarína Brychtová

Tieto šaty by sa hodili na stužkovú v 80. rokoch. Katka Brychtová je krásna žena, ale tento outfit jej skôr uškodil ako pomohol. Aplikácie na prsiach a pod prsiami sú hrozné, nehovoriac o krčivej látke a vytŕčajúcich ramienkach z podprsenky. Takáto štóla sa už tiež nenosí. A hrubé čierne pančušky???

5/10

Ján Koleník

Dokonale oblečený Janko Koleník - úzky strih saka a nohavíc s výrazným štepom je veľmi IN. K tomu košeľa v rovnakej farbe a ako doplnok saténový motýlik. Chlapi, berte si príklad.

10/10

Outfity hodnotila módna redaktorka Karin Brodňanová.