Rozhodne ale platí, že prevencia je lepšia, než následný boj s vráskami a ochabujúcou pleťou. Experti značky Yves Rocher sa inšpirovali v prírode a vyvinuli nový revolučný rad pre omladenie pleti s názvom Lifting Végétal.

Kým sme mladé, pleť si vystačí s denným krémom ako jediným produktom starostlivosti o pleť na našej kozmetickej poličke. S pribúdajúcim vekom, často už od 25 rokov, začína ale dochádzať k povoľovaniu kontúr tváre, pôvodný harmonický tvar sa postupne vytráca, naopak sa objavuje druhá brada a pleť stráca pružnosť. To všetko vedie k tomu, že pôsobíme starším a unaveným dojmom.

Sila prírody vo vašej kúpeľni

Pre riešenie ale nemusíme chodiť ďaleko. Stačí sa inšpirovať v prírode. Tá v spojení s vedou umožňuje uspokojiť všetky potreby a túžby krásy a mladistvej pleti. Experti spoločnosti Yves Rocher, ktorá má svoj pôvod vo francúzskom La Gacilly, objavili výnimočnú silu rastliny, ktorá je bežne považovaná za trávu alebo dokonca burinu. Zbehovec plazivý, ako znie jeho názov, obsahuje jedinečnú aktívnu zložku – rastlinný kolagén, ktorý dodáva bunkám energiu a posilňuje štruktúru pleti.

Beauty rutina je základom úspechu

Nový rad Lifting Végétal je vhodný pre každý typ pleti, ktorá začína strácať elasticitu a potrebuje spevniť. Aby bol efekt účinný a čo najviac viditeľný, zahrňte do svojej starostlivosti nielen Dennú a Nočnú spevňujúcu starostlivosť, ale tiež Vysoko koncentrované spevňujúce sérum, ktoré účinky krému znásobí, a Spevňujúcu starostlivosť i o okolie očí. Len pravidelnosť a dôslednosť vedie k rýchlym a udržateľným výsledkom. Každé ráno a večer dôkladne vyčistite pleť, ľahko vmasírujte sérum a naneste krém. Citlivému očnému okoliu doprajte špeciálnu starostlivosť, pretože práve tu je pokožka najtenšia a najviac inklinuje k tvorbe vrások.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Yves Rocher

Čo ešte robiť pre vypnuté a pekne tvarované rysy tváre?

Kvalitná rastlinná starostlivosť o pleť zvládne v podstate zázraky, pomôcť jej ale môžete i vďaka jednoduchým tvárovým cvikom. Návodov a inšpirácií ako na to nájdete na internete množstvo. Jednoduchý tip pre pevné líca: nafukujte striedavo ľavé a pravé líca. Opakujte každý deň 10x.