Dámy predviedli vyzývavé róby s veľkými výstrihmi, alebo sa, naopak, zahalili do nevinnej bielej. Komu to tento rok vyšlo a kto pohorel na celej čiare?

Andrea Heringhová

1149727:fullwidth:true:true:true

Expartnerka Borisa KolláraAndrea Heringhová mala róbu od Diora a vlasy do vysokého drdola.

Martina Šimkovičová

1149730:fullwidth:true:true:true

Martina Šimkovičová stavila na červenú róbu od Jany Gavalcovej, ktorá jej dokonale sadla. Vrch šiat vyšívaný kamenmi už nepotreboval žiadne šperky.

Emília Vášáryová

1149733:fullwidth:true:true:true

Emília Vášáryová zvolila čiernu v kombinácii so striebornými aplikáciami. Jediným rušivým detailom je len perlový náhrdelník, ktorý je úplne zbytočný.

Sisa Lelkes-Sklovská

Sisa Lelkes- Sklovská prekvapila menej odvážnym modelom, ktorý však zvýraznil jej ženskosť. Speváčka šaty doplnila veľmi vkusným drdolom.

Zuzana Kronerová

1149744:fullwidth:true:true:true

Zuzana Kronerová patrila tento rok medzi odvážnejšie dámy. Čierne šaty oživila velkou extravagantnou ozdobou na hlave.

Zlatica Puškárová

1149743:fullwidth:true:true:true

Pre Zlaticu Puškárovú a jej partnera Patrika Švajdu to bol prvý Ples v opere. Jej krásne šaty od Jany Pištejovej vynikli a jemné náušnice a náramok boli dobrou voľbou. Celý outfit vyzerá veľmi jemne a rozprávkovo.

Andrea Pálffy-Belányi

1149747:fullwidth:true:true:true

Honosné šaty hlavne moderátorky plesu Andrey Pálffy-Belányi od návrhárky Jany Gavalcovej sú poskladané z 84 dielov. Vyšívaná rukavička so Swarovského krištálikmi je dokonalým šperkom.

Lucia Hablovičová

1149745:fullwidth:true:true:true

Lucia Hablovičová prišla na ples opäť so svojím kamarátom Borisom Hanečkom, ktorý jej ušil aj tieto nádherné rafinované šaty so striebornými odleskmi a príťažlivými korzetom. Dokonalé.

1149531:gallery:true:true:trueHodnotí módna redaktorka Karin Brodňanová.