Americká speváčka Lady Gaga by možno už dávno zapadla prachom, keby nevedela, ako zaujať. Stále novými a čoraz bláznivejšími outfitmi neprestáva šokovať. V krajine nekonečných možností je také niečo celkom normálne, ale vyjsť si v extravagantnom oblečení do spoločnosti si na malom Slovensku vyžaduje poriadnu guráž. Moderátorka Tamara Heribanová ju zaručene má. Jej pozoruhodné kúsky už začínajú byť povestné.

Na módnu prehliadku Orange Fashion si obliekla kríženca pánskeho smokingu a dlhých šiat. Trochu to pripomínalo Jamesa Bonda "šmrncnutého" mníšskym habitom. Táto róba dokonale zatienila Tamarinu krásu.

1097082:fullwidth:true:true:true

Voľbu Miss Slovensko 2011 doslova prežiarila neprehliadnuteľnými cyklámenovými šatami s obrovskou krinolínou a s desiatkami Swarovského krištálikmi vo vlasoch.

872452:fullwidth:true:true:true

Koncom roka 2010 vydala moderátorka knihu a lepšiu reklamu, než obliecť sa do "obálok" svojej prvotiny, by asi ani nenašla.

659018:fullwidth:true:true:true

Vyhlasovanie cien OTO 2009 bolo pamätné aj pre Tamarin divý outfit. Takto prečudesne oblečená prišla vraj na počesť krátko predtým zosnulého návrhára Alexandra McQueena. Aby toho nebol málo, vo vlasoch mala zakomponovaných vyše sto zicheriek.

782591:fullwidth:true:true:true

Na odovzdávaní cien OTO 2011 ju pod blonďavou parochňou a nadýchanými šatami od návrhára Lukáša Kimličku nespoznali nielen jej najbližší priatelia, ale dokonca ani vlastný otec Jozef Heriban.

1216613:fullwidth:true:true:true

"Otec mi zo slušnosti odkýval a až potom zistil, že som to ja, jeho dcéra," povedala so smiechom Novému Času Tamara. A ako tento bláznivý outfit vznikal? "Na poslednú chvíľu som zavolala Lukášovi Kimličkovi, ktorý mi povedal, že so šatami nie je problém, len nech prídem!"

A tak stavila mladá moderátorka a spisovateľka, na imidž extravagantnej tety, ktorá jej hneď niekoľko rokov pridala. Tamare to však vôbec neprekáža a dych vyrážajúce kúsky rozhodne obľubuje. "Veľmi dobre sa cítim vo veciach, ktoré sú tak trošku okázalé. Nie som za sexicu a nie som obtiahnutá," zdôverila sa.

V nezvyčajnom modeli pokrstila aj CD Márie Čírovej. Obrovský nadýchaný rukáv zdôrazňoval asymetriu modrých šiat a dokonale podčiarkol .

1034614:fullwidth:true:true:true

Tamara je známa svojou záľubou v extravagancii, no s eleganciou jej to ide rovnako dobre.

939905:fullwidth:true:true:true