Komička Melissa McCarthy (47) sa preslávila ako zábavná kuchárka zo seriálu Ženy z rodu Gilmorovcov (2000-2007). Neskôr nasledovali úspešné sitkomy Samantha Who? a Mike & Molly. Sympatická bacuľka sa odvtedy nezastavila, práve naopak, je čím ďalej úspešnejšia a dostáva lákavé ponuky na hlavné úlohy, z ktorých si môže vyberať.

V seriáli Mike a Molly.
V seriáli Mike a Molly.
Zdroj: Movie Stills DB

Okrem herectva sa venuje aj móde. Vytvorila vlastnú značku Seven7 a jej hlavným cieľom je navrhovať pekné a moderné oblečenie aj pre moletnejšie ženy. Vždy, keď sa objaví na červenom koberci, žiari v krásnych šatách, ktoré šikovne maskujú jej kilá navyše.

Nedávno však nechala sukňu visieť v šatníku a vyrazila do ulíc Los Angeles oblečená v obyčajných džínsoch. A aj tie jej veľmi pristanú! Skombinovala ich s pohodlným pulóvrom, kockovanou košeľou, šálom, slnečnými okuliarmi a veľkou kabelkou. Vyzerala inak ako na červenom koberci, ale aj tak bola kočka! Pozrite si, ako jej to pristalo TU aj TU >>>

Pre kilá navyše sa dlho trápila

Kvôli výraznej nadváhe si prešla náročným životným obdobím. Boli časy, keď ju trápilo, čo si o jej zovňajšku myslia iní ľudia. Našťastie, po rokoch sa jej sebavedomie zvýšilo a dnes si je vedomá toho, že je úžasná. Ostrá kritika ju už prestala zraňovať. "Samozrejme, občas sa ma to dotkne. Niektoré veci sú také zákerné, že vám vezmú vietor z plachiet," priznáva Melissa. Napriek tomu sa rozhodla zmeniť svoj životný štýl - začala žiť zdravšie a od roku 2014 výrazne schudla.

Melissa McCarthy bola v krásnych žltých šatách neprehliadnuteľná.
Melissa McCarthy bola v krásnych žltých šatách neprehliadnuteľná.
Zdroj: Northfoto

Dáva si pozor na svoj jedálniček, dopraje si stravu bohatú na bielkoviny, uhľohydráty obmedzila na minimum a neje chlieb ani cestoviny. Jej cieľom nie je drasticky schudnúť, ale žiť zdravšie a mať viac energie pre svoju rodinu.

Melissa si vychutnala výhľad na New York zo strechy Empire State Building.
Melissa si vychutnala výhľad na New York zo strechy Empire State Building.
Zdroj: Northfoto

Herečka má dve deti, Georgette (8) a Vivian (11), ktoré porodila manželovi Benovi Falconemu. Vo výchove sa sústreďuje najmä na to, aby deťom vštepila, že zovňajšok nie je všetko a záleží najmä na tom, čo je vo vnútri.


Všetky fotografie nájdete v galérii >>>