Túto podstatu v sebe nesie aj švédska kozmetika Barnängen, ktorá vychádza z konceptu vyrovnaného a udržateľného životného štýlu. Jej zloženie v sebe zahŕňa autentické ingrediencie ako moruša, bylinky a tradičné ovocie.

Receptúra Barnängen navyše obsahuje patentovaný Cold Cream, jedinečnú kompozíciu, ktorá obsahuje hydratačnú emulziu z včelieho vosku, slnečnicového oleja, alatoinu a harmančeku. Slnečnicový olej je bohatý zdroj prírodného vitamínu E, ktorý pomáha zdraviu pokožky a regenerácii buniek. Harmanček zase pokožku upokojuje a pôsobí protizápalovo. Včelí vosk vytvára prirodzenú ochrannú bariéru a chráni, nielen, pred chladom.

V zime naša pokožka vystavená chladu stráca rýchlejšie lipidy a trpí nadmerným vysušovaním. Donedávna prevládal mýtus, že v zimnom období by sme mali zabudnúť na hydratačné krémy. „Naša pokožka sa počas roka mení, ale hydratovať potrebuje celoročne. Mýty o zamrznutí a popraskaní kože neplatia. Naopak, dobre hydratovaná pokožka sa lepšie vyrovná s výkyvmi teplôt “ hovorí dermatologička, MUDr. Mária Brozmanová a dodáva „V zime by sme určite nemali zabúdať na pravidelné používanie krémov na tvár, telo, ako aj ruky.“

Barnängen Repairing
Barnängen Repairing
Zdroj: Barnängen

Príroda je mocná čarodejnica.

Počuli ste už o severskej bavlne? Vďaka extrémnym podmienkam v ktorých musí prežiť, v sebe zhromažďuje aktívne zložky ako sú cukry, polyfenoly a minerály, ktoré zvyšujú jej odolnosť proti prírodným živlom. Túto zložku v sebe teraz obsahuje aj novinka, Barnängen Repairing, ktorá vaše telo a ruky zahalí do pomyselného bavlneného plášťa a ochráni tak pred nadmerným vysušovaním.

Nový sprchový a kúpeľový gél Barnängen Care & Detox obsahuje kombináciu Cold Cream a brezovej vody, ktorá účinne detoxikuje a vyživuje unavenú pokožku. Brezová voda je v severskej kultúre považovaná za symbol obnovy. Vďaka vysokému obsahu flavonoidov s antioxidačnými vlastnosťami, pomáha telu eliminovať škodlivé toxíny.

Barnängen Care & Detox
Barnängen Care & Detox
Zdroj: Barnängen

Kozmetika Barnängen prináša do bežného života kúsok filozofie lagom, ktorá hovorí o rovnováhe v každej oblasti života.

Inšpirujte sa ňou.
https://www.instagram.com/barnangenstockholm/

Advertisement