V minulosti sa Tallulah (20) niekoľkokrát ukázala vo veľmi vyzývavom oblečení alebo totálne opitá, často oboje... Tentoraz sa rozhodla, že na seba strhne pozornosť vďaka vlasom, ktoré si odfarbila na zeleno.

Herci Bruce Willis a Demi Moore majú z trinásťročného manželstva tri spoločné dcéry. Najstaršia z nich, Rumer (25), zdedila po rodičoch herecký talent a zahrala si v niekoľkých filmoch i seriáloch. Prostredná, Scout Larue (23), má za sebou síce pár škandálov týkajúcich sa nahoty na verejnosti, ale inak je celkom slušná dcéra.

Rebelka Tallulah

Najmladšia dcéra Tallulah je z troch sestier rozhodne najväčšou rebelkou. Nedávno bola pristihnutá na hudobnom festivale Coachella, kde sa "producírovala" len v plavkách, fajčila jednu cigaretu za druhou a láskyplne sa objímala s neznámou dievčinou.

Minulý týždeň svojmu rebelstvu nasadila korunu, keď si odfarbila vlasy na modro-zeleno. S novým lookom, bez mejkapu a v zvláštnom džínsovom komplete rozhodne nevyzerala ako dcéra jednej z najkrajších herečiek sveta. Čo na to asi hovoria mamička Demi a otecko Bruce?

To snáď nie! Z dcéry krásnej Demi Moore sa vykľula hotová príšera: Foto vnútri
Demi Moore a Bruce Willis
Demi Moore a Bruce Willis
Zdroj: Shutterstock