Toto všetko nájdete v limitovanej edícii dekoratívnej kozmetiky EAT ME voňajúcou pistáciami, kávou, karamelom, kokosom či marhuľami a lesným ovocím. A my len pre istotu upozorňujeme, že všetky tieto „chuťovky“ sú napriek omamnej vôni a 100% vegánskemu zloženiu určené výhradne na líčenie 😊.

Pistáciová chuťovka pod make-up

Vôňa čerstvo vylúpaných pistácií, našľahaných do hodvábne jemnej a sviežej textúry - to je poznávacie znamenie podkladovej bázy EAT ME Primerstachio. Vďaka obsahu pistáciového a monoi masla doslova splynie s pokožkou už pri nanášaní. Zanechá len matný finiš a pocit jemnej, vyhladenej pleti, dokonale pripravenej na aplikáciu make-upu. Ak ste si doteraz mysleli, že bázu pod make-up treba „šetriť“ na slávnostnejšie príležitosti, po použití Primerstachio tento krok s potešením zaradíte do každodennej rutiny.

Podkladová báza Primerstachio, EAT ME, Dermacol -  11,49 EUR / 10 ml
Podkladová báza Primerstachio, EAT ME, Dermacol - 11,49 EUR / 10 ml
Zdroj: DERMACOL

Zamatové krytie s vôňou tiramisu

Božské tiramisu - legendárny taliansky dezert – inšpirovalo receptúru make-upu EAT ME Creamy sú. Nadýchaná textúra pripomínajúca krémové mascarpone, matný finiš evokujúci púdrovo jemný poprašok kakaa, zmyselná vôňa kávy a „kávové zrnko“ na ozdobu. Toto všetko nájdete v krémovom make-upe so stredným krytím, ktorý na vašej pleti zanechá krásny zamatový vzhľad. Vybrať si môžete z dvoch odtieňov – svetlejšieho a tmavšieho.

Penový make-up Creamy sú, EAT ME, Dermacol -11,49 EUR / 10 ml, odtiene – č. 01 a č. 02
Penový make-up Creamy sú, EAT ME, Dermacol -11,49 EUR / 10 ml, odtiene – č. 01 a č. 02
Zdroj: DERMACOL

Líčenie s produktami EAT ME si už vyskúšali aj viaceré slovenské a české influencerky – viac vo videu:

Kávová vzpruha pre dokonalé obočie

Energizujúcu vôňu čerstvo upraženej kávy pocítite pri úprave obočia pomocou púdru na obočie EAT ME Espresso s praktickým a presným aplikátorom. Niekoľkými precíznymi ťahmi vykreslíte dokonale prirodzený tvar obočia a vyplníte medzery medzi chĺpkami. Textúra v dvoch odtieňoch krásne priľne ku koži a vyčarí trendové bohaté oblúčiky. Púder na obočie je „namiešaný“ v dvoch odtieňoch - svetlejšom pre blondínky a hnedovlásky a tmavšom, ktorý poteší čiernovlásky aj brunetky.

Púder na obočie Espresso, EAT ME, Dermacol - 7,69 EUR / 2g, odtiene – č. 0 1 a č. 02
Púder na obočie Espresso, EAT ME, Dermacol - 7,69 EUR / 2g, odtiene – č. 0 1 a č. 02
Zdroj: DERMACOL

Krémový závoj pre zvodné riasy

Jemná vôňa mliečnej kávy, ktorú vám pripomenie riasenka EAT ME Mascaraccino pohladí zmysly a vaše riasy obalí do krémového závoja tmavohnedej farby. Na oku pôsobí veľmi prirodzene, a to rovnako na blondínkach aj brunetkách. Krásny objem rias docielite už jedným ťahom riasenky, pre ešte väčší efekt naneste dve vrstvy.

Riasenka Mascaraccino, EAT ME, 9,59 eur / 10,5 ml
Riasenka Mascaraccino, EAT ME, 9,59 eur / 10,5 ml
Zdroj: DERMACOL

Kokteilové menu pre šťavnaté pery

Ako sladká spomienka na detstvo vonia lesk na pery EAT ME Lip Shake. Bohatá textúra s obsahom ošetrujúcich prírodných olejov krásne zvláčni a ošetrí pokožku pier a dodá im šťavnatý lesk. Vybrať si môžete zo štyroch lahodných „príchutí“ – kokosovej, marhuľovej, karamelovej alebo lesných plodov. Vydržia, až kým ich „nezjete“, a za to neručíme. 😊

Lesk na pery Lip shakes, EAT ME, Dermacol  3,99 EUR / 7 ml  - odtiene: Coconut (č. 01), Apricot (č. 02), Berry (č. 03) a Caramel (č.04 )
Lesk na pery Lip shakes, EAT ME, Dermacol 3,99 EUR / 7 ml - odtiene: Coconut (č. 01), Apricot (č. 02), Berry (č. 03) a Caramel (č.04 )
Zdroj: DERMACOL