Dobre rozbehnutú plesovú sezónu korunovala jedna z najprestížnejších udalostí roku – Česko-Slovenský ples, ktorý sa konal uplynulú sobotu v historických priestoroch Obecního domu v Prahe.

V znamení romantiky

Termín 6. ročníka plesu organizátori stanovili už tradične na Valentínsky týždeň a označili ho za „najromantickejší ples v našej plesovej histórii“. Pre návštevníkov si totiž pripravili skutočné skvosty. Ples otvorilo tanečné číslo z  baletného predstavenia Romeo a Julie, s ktorým sa predstavili členovia Baletu Národného divadla Brno. Hlavnou hviezdou galavečera bola česko-slovenská legenda Hana Zagorová v sprievode obľúbeného Boom!Bandu Jiřího Dvořáka. Diváci si užili vystúpenie najobľúbenejšej slovenskej kapely v Čechách No Name, speváčky Márie Čírovej a speváka Adama Ďuricu. Moderátormi plesu bola ostrieľaná dvojica Lucia Barmošová a herec Martin Dejdar.

Slávne tváre a (nielen) nádherné róby

Poďme sa pozrieť, ako sa na túto prestížnu udalosť vyparádili známe tváre. Ktorá celebrita sa stala kráľovnou plesu a kto naopak pohorel na celej čiare?

Duo Twiins - Daniela a Veronika Nízlové: Jin a Jang

Duo Twiins - Daniela a Veronika Nízlové
Duo Twiins - Daniela a Veronika Nízlové
Zdroj: Profimedia.sk

Spievajúce dvojičky výberom plesových šiat príjemne prekvapili. Stavili na rovnaký model šiat v rôznych farbách, čím dali najavo svoju spolupatričnosť. Šaty im výborne sedeli a sestry v nich vyzerali naozaj pôvabne.