Profesionálnu starostlivosť si možno dopriať aj doma, a to pomocou galvanických prúdov

Patentovaný a programovateľný prístroj ageLOC® Edition Nu Skin Galvanic Spa System ™
prevádza jemnú masáž galvanickými prúdmi. Tie nie sú žiadnou novinkou, profesionáli v kúpeľoch ich používajú už viac ako päťdesiat rokov pri procedúrach, ktoré posilňujú a zlepšujú stav pokožky. Galvanické prúdy vydávajú jemnú masáž, ktorá vedie k zjednodušeniu prenosu kľúčových zložiek do pokožky a zlepšuje jej čistenie, hydratáciu a lesk. Prvú generáciu týchto patentovaných prístrojov uviedla spoločnosť Nu Skin na trh v roku 2003, od tej doby ho pravidelne vylepšuje a dopĺňa rôznymi nadstavcami, pribúdajú tiež kozmetické přípavky, vďaka ktorým vyzerá tvár hladšie, pleť zdravšjšie a vlasy krajšie. Posledná verzia prístroja ageLOC® Edition Nu Skin Galvanic Spa System ™ II ponúka užívateľsky intuitívne LED displej a optimalizovanú ergonómiu, ktorá umožňuje lepšie monitorovať kontúry tváre, tela a pokožky hlavy.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Nu Skin

Prečo si ho zamilujete?

Laboratórny výskum dokázal, že Nu Skin Galvanic Spa zlepšuje dodávanie aktívnych zložiek do pokožky o 70%. Prístroj je vybavený nielen nadstavcom na tvár, ale aj tromi ďalšími, ktoré slúžia k profesionálnemu ošetrenie pokožky hlavy a tela. Z čoho teda môžete vyberať?

  • nadstavec ageLOC na tvár - Vďaka velkej tvarovanej a drážkovanej ploche produkt zostáva v kontakte s pleťou a pomáha pri vstrebávaní zložiek ageLOC nachádzajúcich sa v našich géloch Galvanic Spa Facial Gels withc ageLOC do pleti;
  • nadstavec na ťažko dostupné miesta - plochá, hladká oválna hlavica centralizuje kontaktnú povrchovú plochu, pričom zabezpečuje lepší kontakt s pleťou a pomáha dostať kľúčové zložky produktu Tru Face Line Corrector do konkrétnych oblastí;
  • telový nadstavec - Tvorený troma zaguľatenými výčnelkami, ktorými sa optimalizuje pokrytie produktom. Ľahko sa používa spolu s gélom ageLOC Body Shaping Gel;
  • nadstavec na vlasovú pokožku - tento nadstavec v tvare hrebeňa zľahka prečesáva vlasy, pričom udržiava nevyhnutný kontakt medzi kľúčovými zložkami produktu Nutriol® Intensive Scalp & Hair Serum a Vašou vlasovou pokožkou.

Pre ešte viac výhod

Účinky blahodarných galvanických vĺn možno ešte zvýrazniť pomocou špeciálnych gélov, ktoré zvýšia a zrýchlia pôsobenie galvanických vln.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Nu Skin

Nu Skin Galvanic Spa System Facial Gels with ageLOC - ide o špeciálne vytvorené tvárové gély, z ktorých najprv používate ten predošetrujúci - pomáha odstrániť nečistoty, takže pleť môže opäť dýchať a je pripravená pojať zmes prísad pomáhajúcich spomaliť známky starnutia, ktorú obsahuje druhý z gélov.

ageLOC® Body Shaping Gel - v kombinácii s galvanickými prúdmi nielenže zlepšuje vzhľad pevnosti pokožky, ale pomáha minimalizovať a zjemniť viditeľné prejavy pomerančovej kože a vyrovnáva vzhľad jamiek v koži. Vaše telo potom pôsobí štíhlejšie, pekne tvarované a pevne.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Nu Skin

Viac na www.nuskin.com