Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Trápenie s partnerom

user

S terajším partnerom som 15 mesiacov,ale je to veľmi ťažký vzťah,plný hádok,nedorozumení.Ja bývam ešte stále s exmanželom,a priateľ tiež nebýva sám,ale v 4 izb.byte s dcérou,zaťom,vnúčaťom.Pre seba má jednu izbu,v nej veľký televízor,čas trávime tam.Film vačšinou vyberá on,mne povie,že pozerám sračky,nuž ale ktorú ženu bavia akčné filmy plné streľby,a podobne.Po počiatočnom očarení jeho túžba oslabla,vadila som mu,pretože je zvyknutý byť sám,a tak chodievam k nemu menej často,nakoľko robieva v noci,nie vtedy,kedy ja chcem.Z mojho varenia sa často posmieva,pochváli tak jedno jedlo z desiatich.Na Silvestra som mu doniesla ochutnať z moje kapustnice,povedal,že do dobrej má ďaleko,a grécky šalát že je dobrý tak po opici.Hocikedy sa pre všetko urazí a tri dni sa neozve.Ja som ho veľmi ľúbila,a intímne sme si rozumeli.Ale už nevládzem ďalej.Má zmysel byť s takým človekom?

janica959

18.03.2018 | 09:17 Nevhodné

Najstaršie Najnovšie

user

Určite nemá zmysel byť s takým človekom. Pozbierajte odvahu a odíďte z tohto vzťahu, veď predsa dvaja ľudia by sa mali na seba tešiť a keď sa stretnú, správať sa k sebe pekne a nie hentie jeho móresy trpieť. Zaslúžite si lepšieho. Veľa šťastia.

Lubava223 19.03.2018 | 00:44 1 1 Nevhodné

user

To sa pýtaš vážne, alebo si robíš srandu? Zamysli sa a uveď jediný dôvod, prečo by si mala ostávať s takým chlapom? Maj preboha trošku hrdosti.

charli 29.03.2018 | 12:30 2 0 Nevhodné

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×