Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Agresívna fenka

user

Chcela som sa spýtať na našu ročnú fenku, ktorá je strašne agresívna, od kedy je kotná. Skoro vždy, keď zostane doma sama, niečo roztrhá. Bojím sa najmä kvôli tomu, že nemá moc rada deti a keď nejaké vidí, vrčí. O pár mesiacov sa nám narodí vytúžené bábätko, preto začínam mať obavy, či mu niečo nespraví. Dá sa s tým niečo robiť? Ďakujem.

vacica

24.11.2013 | 22:59 Nevhodné

Najstaršie Najnovšie

user

Pokial sucka zle toleruje male deti, je predpoklad, ze nebude dobre tolerovat ani to vase. Kedze sa jedna o psa s problemovym spravanim, urcite doporucujem akykolvek kontakt s detmi len za pritomnosti majitela, ktoreho fenka respektuje. Likvidacia predmetov v domacnosti moze byt sposobena nedostatkom vybitia energie a nudou, ale aj poruchou spravania, kedy psík nie je schopný ostat sam bez majitela. Takáto porucha je casto neriesitelna inak ako stalou pritomnostou majitela, co je mnohokrát nemozné.

Branislav Bajužík, MVDr. 24.11.2013 | 23:00 všetky rady

user

riesenie samoty,napr dat nahubok, nechat tricko toho, koho uznava, mali ste ju ucit postupne na samotu...odist za dvere na 10 min, neskor dlhsie, pol hodinu , nechat jej kosticku. To ju prejde...Vrci, lebo si chrani mlade, asi jej preplo. Moze sa k nej priblizit ten, koho ma za pana? Neviem, aka rasa, ale pes detom neublizi...Dieta jej ucaruje, ale nenechat ju s nim osamote, mozno ho bude chranit, nechajte to na prirodu.

jkjk31755 25.11.2013 | 10:35 0 0 Nevhodné

user

A ako sa spravala pred tym? Zmenila sa jej povaha velmi? Mozno ked bude mat male, jej reakcie sa opat zmenia. Trpezlivost!

myskyBA 26.12.2013 | 00:16 0 0 Nevhodné

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×