Aj keď sa to na prvý pohľad nezdá, zima môže byť poriadne sexi. Toto sú štyri horúce príbehy, ktoré vás možno inšpirujú, ako stráviť dlhé zimné večery a zároveň sa zohriať :)

Víkend sme strávili v jeho posteli

V jedno sobotné ráno som sedela sama v kaviarni. Mala som so sebou svoj notes a zapisovala som si nejaké veci, ktoré som si potrebovala usporiadať. Prisadol si ku mne veľmi príjemný muž, ktorý sa ma začal vypytovať všeličo možné a počúval ma s veľkým záujmom. Začali sme spolu úplne okato flirtovať a ešte v ten deň ma pozval večer na rande.

Keďže som bola bez záväzkov, šla som. Povedala som si, že nemám čo stratiť. Veci nabrali rýchly spád a cítili sme sa spolu úžasne. Až tak, že sme skončili u neho doma a celý víkend sme nevyliezli z postele. Vstať nás prinútil iba hlad. No len čo sme nasýtili svoje žalúdky, mali sme znova chuť nasýtiť aj svoje túžby, a tak som zažila najvzrušujúcejší sexuálny maratón svojho života.

Lívia (32)

Zimné milovanie má čosi do seba.
Zdroj: Shutterstock

Vonku poriadne mrzlo

Bola som s partiou spolužiakov zo strednej na chate. Posedávali sme pri krbe, popíjali a klebetili. Bol tam aj jeden chalan, ktorý sa mi vtedy veľmi páčil a aj on sa na chate ku mne začal správať veľmi ústretovo. Stihli sme sa zblížiť, sedeli sme vedľa seba, túlili sme sa k sebe, bozkávali sa a veľmi sme zatúžili milovať sa. Lenže chata bola plná ľudí, tak sme sa rozhodli urobiť TO počas romantickej prechádzky vonku. Dodnes si pamätám, ako nám doslova mrzli zadky, ale bolo to veľmi vzrušujúce a spontánne. Chodili sme spolu potom pár mesiacov a zažili ešte niekoľko vzrušujúcich milovaní, ale nakoniec sme sa rozišli. Každý z nás mal totiž inú predstavu o vzťahu.

Danka (28)

Zimné milovanie má čosi do seba.
Zdroj: Shutterstock

Robili sme to v dome mojich rodičov

Boli to prvé Vianoce, keď som priviedla môjho dnes už manžela ku nám domov. Moja rodina je veľmi hlučná a všetci sa radi predvádzajú, najmä keď je tam niekto nový. Mala som pocit, že je toho na Dušana na začiatok naozaj veľa. Hlavu musel mať ako melón. Chcela som sa mu nejak odvďačiť za to, že to tak dobre zvláda, tak sme mali sex v mojej detskej izbe.

Po celý čas som však bola v napätí, či do izby nevtrhnú naši. Dvere som zamkla a ešte k nim priložila kopy kníh aj stoličky, lebo zámok nebol veľmi spoľahlivý. Našťastie nás nenachytali, ale ten pocit napätia a vzrušenia z toho, že budeme prichytení ma vyburcoval k celkom slušnému sexuálnemu výkonu.

Hana (42)

Zimné milovanie má čosi do seba.
Zdroj: Shutterstock

Strhli sme zo seba len to najnutnejšie

S priateľom sme boli pred dvoma rokmi u známych na Orave a sneh nám pripadal skoro exotický, lebo my na juhu Slovenska sa ho dočkáme len málokedy. Šantili sme, váľali sme sa v ňom a obhadzovali sa, keď som priateľovi pošepkala, že keď sme sa už milovali na pláži v piesku, mali by sme to skúsiť aj v čerstvo napadanom snehu.

Odišli sme sami dvaja na prechádzku do lesa a dali vášňam voľný priebeh. Bolo to krásne, živelné a strhli sme zo seba kvôli zime len to najnutnejšie. No rozmrazovala som sa ešte dobré dve hodiny potom...

Iva (26)

Zimné milovanie má čosi do seba.
Zdroj: Shutterstock