Za dverami vášho spokojného vzťahu nie je vždy úplne bezpečne. Prečo? Pretože je dávno dokázané, že na svete je viac žien ako mužov. A tých schopných a použiteľných chlapíkov, je ešte menej - tak, kde ich ten zvyšok žien má vziať?

Na koho si teda dať pozor:

1. Barmanky a servírky

Práve spoločensky prístupné miesta, ako kluby, bary a reštaurácie, sú všeobecne lákadlá, kde to rýchlo medzi ľuďmi zaiskrí. Svoju úlohu samozrejme zohráva aj alkohol, dobrá nálada s priateľmi, a potom, je také ľahké si zaflirtovať s krásnou obsluhou ... Lenže iba pri tom sa to často v ten večer neskončí.

2. Sekretárky a osobné asistentky

To je priam filmová klasika! Neodolateľne zvodná asistentka a neodolateľne zámožný zamestnávateľ. Ak je vo vedúcom postavení ten váš, tak rýchlo zbystrite pozornosť! Asi poznáte scénu z filmu "Láska nebeská", keď si Alan Rickman († 70) vo svojej úlohe šéfa ani vlastne nič nestihne začať s novou sekretárkou, ktorá ho však od začiatku hanebne zvádza. Napriek tomu mu to úplne a okamžite rozbije manželstvo... Niekedy stačí tak málo!

Milí a príťažliví šéfovia sú presne tie najobľúbenejšie terče nezadaných mladých lovkýň. Tak na tieto potvory obzvlášť pozor!

3. "Len" kamarátky

Kedykoľvek ide váš priateľ s niekým niekam žúrovať, chcete mu to samozrejme dopriať. Nič proti tomu, tiež si rada zájdete "na kávu" s kamoškami. Pivo v krčme je v pohode, ale! Na väčších žúroch sa často a rady vyskytujú momentálne nezadané kamarátky nejakých kamarátov a alkohol vie teda urobiť svoje. Fatálna nevera je potom len otázkou napríklad aj nechceného okamihu...

Láska
Láska
Zdroj: Shutterstock

4. Bývalky stále bodujú

Tak toto je naozaj nebezpečná konkurencia! Ak ten váš často s láskou spomína na svoju bývalú, tak rýchlo a rázne zakročte!

Ak totiž tá "ona" nie je nejako vážne zadaná, tak všetky okolnosti a čas pracujú proti vám. Prečo si myslíte, že v Sexe v meste vtedy už ženatý "Pán Božský" svojej manželke zahol s "bývalkou", hlavnou hrdinkou, Carrie. A s kým nakoniec skončil?! No, predsa s Carrie... Ktorá ste vy?